Diskuse: SEMA: Jak se v Americe upravuje Honda Jazz?

zpět na článek
 • pche

  No fuj

  19.11.08 23:29 Reagovat

  fuj fuj fuj :no: :no: :no:

 • drocks

  kolesa

  19.11.08 22:36 Reagovat

  ten prvy je krasny, a az na ten spoiler a 5. dverach je presne podla mojho vkusu, ale ten mugen... :no:

 • salamoonfoto salamoon

  no

  19.11.08 16:23 Reagovat

  to sive je celkom pekne a vkusne urobene vzhladom na charakter auta..... :yes:

 • TeeJay

  Re: no to je hnus

  19.11.08 16:07 Reagovat

  Mně přijde tenhle rozměr tak akorát, opticky to ale kazí určitě to, že jsou dost zapadlá do karoserie. Celkově se mi ale tenhle kit líbí, co mě ale překvapuje, že se Mugen a Americe stylizuje do podoby "optického tunera". V japonsku dodává na všechny Hondy i vlastní brzdy a podvozky. A i ten Civic Si Mugen byl dost důkladně předělaný. Tohle je jen na efekt, navíc to asi bude dost předražené.

 • %Transporterfoto

  Re: no to je hnus

  19.11.08 15:54 Reagovat

  No,mne sa aj tie Mugen 16" zdajú malé.Ale to bude asi výškou auta.Úprava Hondy Jazz sa mi celá ako taká zdá divná,možno keby dostala wide bodykit tak by vyzerala lepšie.Civic TypeR 8G sa im podaril viac ;-)

 • Kingfoto King

  Re: no to je hnus

  19.11.08 15:01 Reagovat

  Špatně zvolená kola mohou opticky zabít celé auto. :no:

  Jinak ta druhé koncovka od Mugenu je určitě falešná, ale to by mě teda fakt netrápilo. ;-) Jinak přední nárazník má určitě vliv na aerodynamiku, ty náběhové plochy na koncích určitě zlepšují obtékání. Nechápu smysl těch výstupků usměrňujících vzduch jdoucí ke chladiči, to mi přijde nesmyslné. Ale třeba to nějaký význam má, je jimi vybaven i původní americký Fit Sport, i když je nemá tak výrazné.

 • %babo

  no to je hnus

  19.11.08 11:05 Reagovat

  Tak ten Tjin editin je peklo. To auto vyzera ako nad koleckach od furika. MUGEN tiez nic extra, hlavne tie dve koncovky v zadu (jedna bude urcite falosna a predny spoiler je tuzing)

zpět na článek