Diskuse: SEMA 2008: Honda a ekotuning

zpět na článek
 • TeeJay

  Re: HFP

  11.11.08 06:53 Reagovat

  Mluvíš mi z duše. :-)

 • riderhenryfoto riderhenry

  Re: HFP

  10.11.08 23:37 Reagovat

  Presne tak. Kupecko by bylo neco jako Ferrari v nasich koncinach, akorat ze lepsi! >:-[] :yes: Ted ale vazne - opravdu se mi libi a opravdu si myslim, ze by stalo za to ho dovazet! ;-)

 • Kingfoto King

  HFP

  10.11.08 19:57 Reagovat

  Ecotuning je zajímavý, ale mě teda o moc víc bere to kupé s HFP kitem, to je prostě nádhera. :yes: Kupé začínají v Evropě přicházet do módy (díky, volkswagene :-) ), jsem zvědavý, jestli to s Hondou pohne. I když spíš se zase bude snažit to pokrýt třídveřovým Civicem. Tohle bych asi mohl, třeba Angláni moc nekecají [odkaz] . >:-[] :yes:

 • aaaale

  dofrasa

  10.11.08 19:49 Reagovat

  Ja som už o takom niečom sávno sníval...že budem robit EKO tuning!!!!-aj ten názov som si vymyslel už dávno.... :-(

 • Doyle

  Re: Proč ne?

  10.11.08 14:47 Reagovat

  Tohle by fakt mohlo být životaschopné, ale má to zásadní háček - muselo by se to prezentovat ne jako ekologický tuning, protože ekologie je úhlavním nepřítelem tunerů. >:D Chtělo by to vymyslet nějaké rafinované marketingové označení. Třeba Aero-Power. ;-) :-!

 • TeeJay

  Proč ne?

  10.11.08 14:15 Reagovat

  Já bych se tomu nebránil. Nabídnout zákazníkům optimalizaci obtékání karoserie je určitě výborný nápad, akorát by to muselo být spojeno ještě s nějakými dalšími oblastmi - použití lehkých materiálů na karoserii i v interiéru, klidně i nějakou custom verzi KERS a docela by to asi lítalo. :-) :yes: Jen se bojím, že problém bude s tím, že by se zaplatilo dost peněz za dost malé zlepšení. 8-s

zpět na článek