Diskuse: Segway Project P.U.M.A. - vozítko s dvěma koly na jedné ose

zpět na článek
 • pepagl

  Re: to by mohlo vyjít

  13.04.09 11:26 Reagovat

  Já bych dostal mořskou nemoc z toho >:D

 • BRoy

  Roztomilá hříčka,

  12.04.09 23:15 Reagovat

  stejně jako původní Segwayí vozejček. Akorát, že tady padá výhoda původního dvoukoláku, totiž rozměry srovnatelné s chodcem. Do dané velikosti by se vešla i tříkolka (či čtyřkolka), která bude technicky (a energeticky) méně náročná. A pak je tu aspekt, na který zelení rádi u elektrohybů zapomínají: bez emisí by to jezdilo pouze pokud by se elektřina, kterou se to nabíjí, vyráběla v jejich oblíbených jaderných elektrárnách!

 • delphfoto delph

  Re: car2go

  12.04.09 10:48 Reagovat

  no hlavní výhodou tohoto vozítka by bylo to, že by mohlo mít stanice skoro na každým rohu v business čtvrtích. Vždy tak 4-10 kusů. Prostě by vyšel pán kravaťák z budovy, ušel 50 metrů do jedné půjčovny, odtud dojel na schůzku o 3 bloky jinde, tam to vrátil v jiné malé půjčovničce atd...

 • wojta

  car2go

  12.04.09 10:14 Reagovat

  určitě by se to skvěle uplatnilo ve městech jako nyní třeba Smarty ve službě car2go..

 • delphfoto delph

  to by mohlo vyjít

  12.04.09 08:47 Reagovat

  segway má už dobrý renomé, aby si to lidi kupovali jako určitou stylovku, pokud dotáhnou i design, kteej dle skice ale má nakročeno dobře. Pomohli by tím snížit městskou dopravu, protože tyhle vozítka se na silnici do pruhu vlezoudvě vedle sebe a ještě 3 za sebou na délce jednoh auta... takže super parkování, "nulové" emise. Rozhodně palec nahoru :yes:

zpět na článek


Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 22379 | Zobrazit seznam všech anket