Sedačka GTI: pro začínající rychlé jezdce

Sedačka GTI: pro začínající rychlé jezdce: titulní fotka Máte gétéíčko a současně i rodinu? Jen máloco se vám bude hodit víc, než stylová autosedačka.

Doplňky umožňující zkompletovat vaší image nebo prostě jen patřičným způsobem vyjádřit vlastní životní styl jsou na jednu stranu nedílnou součástí automobilového světa, na druhou je těch praktických méně, než by se vůbec mohlo zdát.

A tak zatímco například s logem GTI lze získat všemožné oblečení třeba i pro ty nejmenší gétéíčkaře, tím nabídka bohužel končí. Respektive končila, protože teď Volkswagen přispěchal se stylovou GTI autosedačkou pro děti s váhou 15–36 kg. Ta je vybavena pro potahy GTI typickým kostkovaným čalouněním a nezbytným logem. Jenže místo pochvaly si VW vyslouží jen nechápavé kroucení hlavou.

Nejde totiž o novou nedílnou součást katalogu doplňků, ale pouze o limitovanou edici. Bližší informace o ní nebyly, stejně jako cena, uvedeny a není vůbec jisté, zda už není dávno rozebrána. A to jsou marketingoví experti koncernu považování za nejlepší na světě… Leda že by bylo jejich záměrem vytvořit sběratelský kousek – v tom případě by asi bylo krajně nevhodné nechat si ho upatlat od čokolády a dalších laskomin. $4$

Fotogalerie

  • Sedačka GTI: pro začínající rychlé jezdce: fotka 1
  • Sedačka GTI: pro začínající rychlé jezdce: fotka 2
  • Sedačka GTI: pro začínající rychlé jezdce: fotka 3

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.