Největší hvězda na stánku Seatu: Shakira

Největší hvězda na stánku Seatu: Shakira: titulní fotka Automobilku Seat přišla na ženevský autosalon podpořit zpívající sexbomba Shakira. Bezpochyby nejlepší exponát na ploše. ;-)

Nechceme pochopitelně designérům upírat snahu a zásluhy za vytvoření velmi slibně vypadající studie IBE, ale než se dočkáme takto atraktivního malého Seatu, ať už coby nástupce ibizy nebo coby separátního modelu (i když raději s klasickým pohonem, než na elektřinu), to ještě pěkných pár let potrvá.

Do té doby si Seat musí vystačit s již poněkud omšelou desilvovskou představou o konkurenci pro Alfu Romeo, s trošku kontroverzní ibizou a s velmi vítanou bratrskou pomocí Audi $5$. A abychom Seatu nekřivdili, i se sympaticky širokou škálou sportovních verzí svých nosných modelů.

Myslím, že tohle všechno ve Španělsku dobře vědí a tak už nějaký čas spolupracují s popovou hvězdou první velikosti Shakirou. Oni sponzorují její nadaci a evropské turné a Shakira se na nás bude mnohoslibně usmívat z billboardů a TV spotů. Není tedy divu, že po kávě (a dalších dobrotách…) nejlepší vývozní kolumbijský artikl zavítal na ženevský stánek Seatu, seznámil hrozen žurnalistů se společnými plány a nechyběla ani písnička na závěr. A-úúú…

Fotogalerie

  • Největší hvězda na stánku Seatu: Shakira: fotka 1
  • Největší hvězda na stánku Seatu: Shakira: fotka 2
  • Největší hvězda na stánku Seatu: Shakira: fotka 3
  • Největší hvězda na stánku Seatu: Shakira: fotka 4
  • Největší hvězda na stánku Seatu: Shakira: fotka 5
  • Největší hvězda na stánku Seatu: Shakira: fotka 6
  • Největší hvězda na stánku Seatu: Shakira: fotka 7


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Shakira Blutarg 07.03.2010  18:14
Další dobroty? Ricardo 06.03.2010  11:55
Vstoupit do diskuse ›