SEAT Leon Cupra R Deutschland od JE Design

SEAT Leon Cupra R Deutschland od JE Design: titulní fotka Díky fotbalové horečce, která zachvátila Německo, vytvořila společnost JE Design na přímou objednávku klienta úpravu Leonu Cupra R s názvem Deutschland.

Za vznikem vozu, který hýří německými národními barvami stojí Claus Kobia ze Sinsheimu a jeho firma Autohaus Kobia zastupující značku SEAT. Právě na objednávku tohoto prodejce se SEAT podrobil úpravě u společnosti JE Design.

Pod divokým lakem se ukrývá ostrá Cupra R, jejíž přeplňovaný dvoulitrový čtyřválec se díky novému nastavení řídící jednotky a sportovnímu výfukovému systému s čtveřicí koncovek může pochlubit zvýšením výkonu z 265 koní (195 kW) na 310 koní (228 kW). Hodnota točivého momentu se zvýšila z 350 Nm na 400 Nm.

Vedle vyššího výkonu má Leon i tužší sportovní podvozkem snižující světlou výšku o 40 mm a nová 18palcová litá kola s pneumatikami o rozměrech 255/35 R18.

Karoserie SEATu nese sadu karosářských dílů z nabídky JE Design. Příď zdobí spoiler pod nárazníkem, denní světla z diod a zamračení hlavních světlometů. Boky dostaly rozšiřující nástavce blatníků i prahů a na zádi je kromě rozměrného přítlačného křídla i upravený nárazník.

SEAT Leon Cupra R Deutschland zvládne akceleraci z 0 na 100 km/h za 5,9 s a dosáhne maximální rychlosti 260 km/h, zatímco sériové provedení zrychlí z 0 na 100 km/h za 6,2 s a dosahuje maximální rychlosti 250 km/h.

Fotogalerie

  • SEAT Leon Cupra R Deutschland od JE Design: fotka 1
  • SEAT Leon Cupra R Deutschland od JE Design: fotka 2
  • SEAT Leon Cupra R Deutschland od JE Design: fotka 3
  • SEAT Leon Cupra R Deutschland od JE Design: fotka 4
  • SEAT Leon Cupra R Deutschland od JE Design: fotka 5
  • SEAT Leon Cupra R Deutschland od JE Design: fotka 6
  • SEAT Leon Cupra R Deutschland od JE Design: fotka 7
  • SEAT Leon Cupra R Deutschland od JE Design: fotka 8


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: ;-) Brandon Walsh 11.07.2010  01:34
;-) laufík 10.07.2010  11:33
Vstoupit do diskuse ›