SEAT Leon Cupra: JE Design nabízí nový vzhled i vyšší výkon

SEAT Leon Cupra: JE Design nabízí nový vzhled i vyšší výkon: titulní fotka Stylingová firma JE Design jde s dobou a představuje své úpravy pro faceliftovaný SEAT Leon Cupra. Vedle sady spoilerů je k dispozici i sportovní podvozek a vyšší výkon.

SEAT Leon Cupra již ve svém sériovém provedení není žádné ořezávátko a jeho 240 koní (177 kW) a 300 Nm umí správně kopnout do ledvin. Z nuly na sto tenhle Španěl vystřelí za 6,4 s a jeho rychloměr se zastavuje na hodnotě 247 km/h. Nejhorší to není ani s přiostřeným designem karoserie, stojící na 18palcových litých kolech.

JE Design nabízí zájemcům o skutečně adrenalinové zážitky zvýšení výkonu na 285 koní (210 kW) a točivého momentu na 385 Nm. Za tento výkon vděčí Cupra upravené řídící jednotce motoru a novému výfukovému systému s čtveřicí koncovek. S takto silným motorem zvládne hatchback akceleraci z 0 na 100 km/h za 5,9 s a dosáhne maximální rychlosti 261 km/h. Na úpravu motoru dává JE Design standardně záruku jeden rok a za příplatek ji prodlouží na dva roky.

Na úpravy motoru navazují změny na podvozku, které zahrnují nové tlumiče a pružiny, díky nimž se světlá výška hatchbacku sníží o 40 mm. Do blatníků se mohou nastěhovat nová 19palcová litá kola s pneumatikami o rozměrech 225/35 R19.

K výhružnějšímu výrazu má přispět spoiler pod předním nárazníkem a zamračené hlavní světlomety. K novinkám na přídi patří i denní světla ze světelných diod umístěná nad světly do mlhy. Na bocích jsou nové nástavce prahů, na něž navazují nové díly zadního nárazníku a difuzor mezi výfukovými koncovkami. Posledním dílem pro úpravu vzhledu je nepřehlédnutelné křídlo na zádi.

Pro interiér je připraveno nové kožené čalounění sedadel, které může být doplněno o kontrastní prošívání a loga JE Design vyšitá na opěrkách hlav předních sedadel. V nabídce je i masážní systém a dvoustupňové vyhřívání pro přední sedadla. Majitel takto upraveného Leonu si tedy může v plné rychlosti dopřát i masáž svých zadních partií.

Fotogalerie

  • SEAT Leon Cupra: JE Design nabízí nový vzhled i vyšší výkon: fotka 1
  • SEAT Leon Cupra: JE Design nabízí nový vzhled i vyšší výkon: fotka 2
  • SEAT Leon Cupra: JE Design nabízí nový vzhled i vyšší výkon: fotka 3
  • SEAT Leon Cupra: JE Design nabízí nový vzhled i vyšší výkon: fotka 4
  • SEAT Leon Cupra: JE Design nabízí nový vzhled i vyšší výkon: fotka 5
  • SEAT Leon Cupra: JE Design nabízí nový vzhled i vyšší výkon: fotka 6
  • SEAT Leon Cupra: JE Design nabízí nový vzhled i vyšší výkon: fotka 7
  • SEAT Leon Cupra: JE Design nabízí nový vzhled i vyšší výkon: fotka 8
  • SEAT Leon Cupra: JE Design nabízí nový vzhled i vyšší výkon: fotka 9
  • SEAT Leon Cupra: JE Design nabízí nový vzhled i vyšší výkon: fotka 10


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: Sakra %yaroukh 03.09.2009  18:04
čo robia %DOUBLE M 03.09.2009  10:25
Re: Sakra Doyle 03.09.2009  08:37
Sakra capino34 03.09.2009  08:02
Vstoupit do diskuse ›