Scuderia Praha: servis Ferrari a Maserati v novém. A brzy i Abarth!

Scuderia Praha: servis Ferrari a Maserati v novém. A brzy i Abarth!: titulní fotka Oficiální české zastoupení Ferrari a Maserati se stěhuje do nových prostor. Ty v areálu doplní později konečně i značka Abarth.

Scuderia Praha, oficiální prodejní a servisní zastoupení značek Ferrari a Maserati v České republice, se v prosinci přestěhovala do nových servisních prostor v Čistovické ulici v Praze.

Dobré obchodní výsledky v minulých letech umožnily vloni v květnu otevřít nový reprezentativní showroom Ferrari v budově PPF-Gate. Ten byl jako jeden z prvních na světě postaven a vybaven dle nejnovějších standardů Ferrari a jeho slavností otevření provedl vicemistr světa F1 Felipe Massa. Ve stejné budově byl již dříve otevřen showroom Maserati.

Dalším krokem pak bylo prosincové přestěhování sídla společnosti a servisu z ulice U Prioru do nedaleké Čistovické ulice. Nově zrekonstruovaná budova přináší větší prostor pro servis, který je vybaven nejmodernější technologií od dvorních dodavatelů Ferrari a Maserati, firem Corghi a Car Bench. Významnou novinkou je samostatná klempírna a Ferrari certifikace pro provádění strukturálních oprav hliníkových karoserií.

V novém areálu bude v průběhu jara otevřeno také první prodejní a servisní místo značky Abarth v České republice, které bude zajišťovat sesterská společnost Scuderie Praha, Pitlane.

Fotogalerie

  • Scuderia Praha: servis Ferrari a Maserati v novém. A brzy i Abarth!: fotka 1
  • Scuderia Praha: servis Ferrari a Maserati v novém. A brzy i Abarth!: fotka 2
  • Scuderia Praha: servis Ferrari a Maserati v novém. A brzy i Abarth!: fotka 3
  • Scuderia Praha: servis Ferrari a Maserati v novém. A brzy i Abarth!: fotka 4
  • Scuderia Praha: servis Ferrari a Maserati v novém. A brzy i Abarth!: fotka 5

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
tech tam je... Tomisak 13.01.2011  18:30
Chudáci mechanici Streetak 13.01.2011  16:55
... jopjop 12.01.2011  20:56
Řepy Ovi 12.01.2011  20:35
Re: no a? %DOUBLE M 12.01.2011  20:16
no a? Matrace.Simca 12.01.2011  19:03
Vstoupit do diskuse ›