Scuderia Ferrari Orologi: hodinky pro závodní týmy z Maranella

Scuderia Ferrari Orologi: hodinky pro závodní týmy z Maranella: titulní fotka Příznivci závodního programu automobilky Ferrari i jeho přímí účastníci mohou své zápěstí ozdobit originálními hodinkami se vzpínajícím se koněm ve znaku.

Pro klientelu supersportu LaFerrari má automobilka připraveny díky spolupráci s renomovanou hodinářskou firmou hodinky Hublot MP-05 LaFerrari, které budou k dispozici nepochybně za nestoudnou cenu, na ruku se ale dá pořídit i něco méně excentrického.

Ferrari obohacuje škálu měřičů času o program Scuderia Ferrari Orologi, věnované závodění a vyrobené z odpovídajících materiálů – číselník je z karbonu, samotné pouzdro hodinek vyrobili také z kompozitního plastu a vše doplňuje kov, řemínek z kaučuku a safírové sklíčko.

Nesmí chybět logo automobilky a název Scuderia Ferrari, přítomna je i italská trikolóra a červené indexy, vteřinovka i výplně ručiček se díky luminiscenci postarají o viditelnost i za zhoršených světelných podmínek, případně v noci. Hodinky jsou určeny muže i ženy a bude možné vybírat z provedení Pit Crew, Lap Time, Race Day, Paddock, Scuderia a Heritage. Ke koupi budou klasicky přes online obchod Ferrari.

Fotogalerie

  • Scuderia Ferrari Orologi: hodinky pro závodní týmy z Maranella: fotka 1
  • Scuderia Ferrari Orologi: hodinky pro závodní týmy z Maranella: fotka 2

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.