Scion Cartel xB Limo: malá-velká limuzína

Scion Cartel xB Limo: malá-velká limuzína: titulní fotka Udělat limuzínu z velkého sedanu, to umí kde kdo. Ale udělat jí z něčeho kompaktnějšího, to už tak běžné není.

Za dílkem stojí čtveřice pánů Jeremy Lookofsky (CARTEL KING), Dominick Vitelli (Quality Coach), Josh Villepigue a Pauly Riviera. Ti vzali Scion xB a nekompromisně jej natáhli na skřipec.

Výsledkem je celkové protažení auta o 122 cm na celkových 547 centimetrů, součástí úpravy jsou i obří křídlové dveře na boku pro pohodlné vystupování.

A protáhnou se jimi i korpulentní Američané; vstupní otvor má totiž délku 2,24 metru. Celek pak kromě komplet překopaného interiéru s audiem od Alpine Electronics (2600 W) doplňují dvacetipalcová kola Demoda Aviator s gumami Toyo Proxes 4 (235/30) . Příjezd limuzíny bude kromě ukrutně nahlas puštěného rapu ohlašovat nový výfuk s koncovkou STRUP Performance. S těžším autem si bude muset poradit nová spojka, pod kapotou přibyla rozpěrná tyč a k jinak neupravenému čtyřválcovému motoru (2,4 l, 118 kW) se teď dostane více vzduchu díky sání AEM.

Limuzína tak docela stylově doplňuje své další bratříčky od Scionu (mezi kterými nechybí ani hodně ostré verze), o kterých píšeme ve článku SEMA 2010: pětkrát Scion tC

Fotogalerie

  • Scion Cartel xB Limo: malá-velká limuzína: fotka 1
  • Scion Cartel xB Limo: malá-velká limuzína: fotka 2
  • Scion Cartel xB Limo: malá-velká limuzína: fotka 3
  • Scion Cartel xB Limo: malá-velká limuzína: fotka 4
  • Scion Cartel xB Limo: malá-velká limuzína: fotka 5
  • Scion Cartel xB Limo: malá-velká limuzína: fotka 6
  • Scion Cartel xB Limo: malá-velká limuzína: fotka 7

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.