Schmidt Revolution si pohrál s Golfem GTI

Schmidt Revolution si pohrál s Golfem GTI: titulní fotka Kluci z ladičské firmy Schmidt Revolution se pořádně opřeli do Golfa GTI páté generace.

Volkswagen Golf GTI byl vždy dobrým cílem pro mnoho ladičských firem a výjimku netvoří ani jeho pátá generace. Tuner Schmidt Revolution se rozhodl upravovat spíše části, které nejsou moc vidět, ale zlepšují jízdní vlastnosti. Proto je balíček optických úprav velmi decentní: auto dostalo černou metalízu, která je doplněna o červené doplňky. Při podrobnějším zkoumání zjistíte, že maska Golfu má lehce modifikovaný nárazník a větší otvory pro lepší přísun vzduchu do motorového prostoru.

Při pohledu na auto z profilu zaujmou vlastní 19palcová kola z lehkých slitin a pneumatiky Marangoni o rozměrech 225/35 R19. Postupujeme dále na záď, kde je nárazník, difuzor a koncovky výfukového systému z modelu Golf R32.

Pod kapotou došlo k přeprogramování řídící jednotky od firmy STO-chip Tuning, auto dostalo nové filtry a přepracovaný výfukový systém se sportovním tlumičem. Výsledkem je nárůst výkonu čtyřválce 2,0 TFSI ze sériových 200 koní na pěkných 275 k. Schmidt Revolution vyměnil odpružení vozu za tužší tlumiče od firmy AP a dále také snížil světlou výšku o 20 mm.

V interiéru je možné téměř cokoliv, stačí, aby si zákazník vybral z dlouhého příplatkového seznamu. Zmíníme např. obložení z karbonu nebo leštěného hliníku, čalounění z kvalitní kůže nebo Alcantary a kvalitní audio-video systém Kenwood se zabudovanou satelitní navigací.

Fotogalerie

  • Schmidt Revolution si pohrál s Golfem GTI: fotka 1
  • Schmidt Revolution si pohrál s Golfem GTI: fotka 2
  • Schmidt Revolution si pohrál s Golfem GTI: fotka 3
  • Schmidt Revolution si pohrál s Golfem GTI: fotka 4
  • Schmidt Revolution si pohrál s Golfem GTI: fotka 5

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.