Porsche: Milovníci sněhové kalamity

Porsche: Milovníci sněhové kalamity: titulní fotka Tvrzení, že Cayenne je nepřekonatelné Porsche v terénu, dostává vážné trhliny.

Znáte sáňky navržené studiem Porsche Design? Pokud máte v sobě jen trochu odvahy, po vaší stopě by se nepustil ani řidič v SUV Cayenne. Díky jednodílné hliníkové konstrukci máte jistotu, že při stoupání spotřebujete méně energie a nemusíte se bát, že na svahu vám budou postupně upadávat součástky. Nakonec, je to Porsche, ne? Bohužel, tomu odpovídá i cena. Stojí 298 eur (cca 8050 Kč). Nejsou však určené pouze pro děti, díky pevnému nylonovému sedadlu máte jistotu, že udrží i vás.

Aby vaše děti nemusely nenávistně koukat na to, jak se proháníte na Porsche i na sněhu, můžete jim koupit výrazně levnější boby stejné značky. Zaplatíte za ně 78 eur (2100 Kč) a ve standardní výbavě dostanete řízení, klakson, odpružení a lakování stříbrnou barvou, kombinované s červenými detaily. Skluznice jsou, pochopitelně, ocelové. Porsche si kryje záda, takže upozorňuje, že na boby sice můžete i bez řidičáku, ale až od tří let. Horní věkovou hranici omezuje pouze jediná věc – maximálně 60 kg.

Fotogalerie

  • Porsche: Milovníci sněhové kalamity: fotka 1
  • Porsche: Milovníci sněhové kalamity: fotka 2

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: PRE REDAKCIU! %miro mihálik (Auto.cz) 16.12.2007  16:20
PRE REDAKCIU! - 16.12.2007  15:49
:) delph 16.12.2007  13:27
Vstoupit do diskuse ›