Safety Car pro Superbike World Championship navrhnou fanoušci Alfy Romeo

Safety Car pro Superbike World Championship navrhnou fanoušci Alfy Romeo: titulní fotka V šampionátu SBK slouží jako safety car už od loňska Alfa Romeo 4C a letos tomu nebude jinak. Chystá se však nové grafické pojetí a může vyhrát klidně i váš návrh.

Alfa Romeo patří k dlouhodobým partnerům šampionátu superbiků, což zahrnuje mimo jiné i privilegium prezentovat své vozy jako safety car. Vloni vystřídalo na této pozici Alfu Mito nové kupé 4C a pro letošek je v plánu vybavit ho novým zbarvením.

Italská automobilka navíc nabádá své příznivce, aby posílali své návrhy na jeho vzhled, přičemž některý z nich může klidně být tím, jenž se na karoserii 4C nakonec objeví. Podrobnosti najdete na tomuto tématu věnovanému webu Draw Your Safety Car, tak to zkuste.

Možná byste ale měli vědět, že se možná jedná jen o marketingovou akci, protože automobilka spolupracuje s univerzitami Delft, Elisava, IED, Marangoni, a Royal College of Arts, takže je pravděpodobné, že právě některá z nich dodá ten vítězný návrh.


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.