Rychle a zběsile: Sága skončí až v roce 2021

Rychle a zběsile: Sága skončí až v roce 2021: titulní fotka Vin Diesel prozradil časový plán uvedení dalších dílů Fast and Furious do kin. Na další pětiletku máme o zábavu postaráno.

Série akčních filmů Fast and Furious, kdysi dokonce orientovaných na svět sportovních a upravených automobilů, už má za sebou sedm kousků. Herec a producent Vin Diesel, jenž je tváří celého byznysu, vloni prozradil, že i navzdory tragické smrti Paula Walkera bude Rychle a zběsile pokračovat ještě dalšími filmy a zastaví se až na čísle deset, přičemž jeden bude pochopitelně lepší, než druhý.

Nyní své plány upřesnil, takže víme, kdy se jednotlivá pokračování objeví v kinech. Fast 8, jenž se bude odehrávat v New Yorku, dorazí 14. dubna 2017 a těšit se opět můžete i na ranaře Dwaynea Johnsona, známého jako The Rock. Na devítku si počkáme dva roky do 19. dubna 2019 a stejný odstup čekejte i v případě Fast 10. Poslední díl si odbude premiéru 2. dubna 2021. V tu dobu možná už budeme jezdit všichni v elektromobilech a film bude v sekci „Pro pamětníky“…

Ovšem pozor, objevují se zvěsti, že by filmem Fast 10 série „mohla“ skončit, zadní vrátka se tedy po kategorických oznámeních poněkud pootevřela.


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.