Rus se důrazně bránil odtahu auta. Jeho Kia to ale odnesla

Hodnocení
(počet hlasů: 13, průměr: 3.15; procenta:54%, součet:41)

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.O videu

Určitě i vy, byste jen neradi nechali své auto odtáhnout. A už jsme viděli spoustu různých způsobů, jak se lidi snažili obsluze odtahovky zabránit v jejich práci. Způsob, jakým se s nepříjemnou situací pokusil vypořádat jeden Rus, ale nemá obdoby.

Vše se odehrálo na moskevském mezinárodním letišti Vnukovo. Policie se rozhodla, že nechá odtáhnout bílou Kiu Rio, protože osoba, která ji řídila, nebyla jejím vlastníkem (ano, zní to divně, souhlasíme). Řidič ale majiteli zavolal, byl to jeho přítel Vladimir a auto mu prý prodal. Ještě ale prý nestihli změnit informace o vlastníkovi na úřadě. Všechny dokumenty ale byly v pořádku a odtah auta byl tedy nelegální.

Zázraky se dějí. V USA se našlo neuvěřitelně zachovalé Camaro SS první generace

Přesto byla ale Kia naložena na odtahovku. V ten moment ale dorazil majitel auta, naskočil do něj a pokusil se Rio „osvobodit“. To se mu však nepovedlo kvůli uzamčení kol, které musel nejprve odstranit a následně s autem z odtahovky sjel. Když ale auto spadlo z odtahovky, poškodila se jeho přední i zadní část. Jak uvedl místním novinářům, sám pracuje v servisu, má zkušenosti a znalosti a dokázal si spočítat trajektorii, aby nepoškodil odtahovku ani nezranil nikoho z přihlížejících. Co se týká poškození jeho vozu, to je prý zanedbatelné. I kdybychom mu jeho slova věřili, bylo by levnější zaplatit městu poplatek za odtah a auto si převzít nepoškozené. Anebo ještě lépe – bojovat jinou cestou.

Související videa | Všechna videa »

Přidat video

 • Chlapík snil o autě s vlastním designem. A tak si jedno postavil, zabralo mu to 10 let
  13020×
 • Video: Jaguar ukazuje, jak má vypadat správná pozice za volantem
  7787×
 • Video: Dva kluci dokázali za chvíli zničit 37 aut u prodejce Toyot. Škoda jde do milionů
  6970×
 • Řidič na Mělnicku natočil muže, který si hrál na policistu. Šoféra chtěl zkasírovat
  11463×

Související články