Rolls Royce rozšiřuje svou individualizační divizi

Rolls Royce rozšiřuje svou individualizační divizi: titulní fotka Noví designéři, inženýři i projektoví manažeři budou mít za úkol plnit zákazníkům každé marnivé přání, co jim na očích uvidí.

Opulentní luxus jde často ruku v ruce se snahou o maximální individualizaci a stylovost. Je to pochopitelné – pokud mám za auto vypláznout horentní sumu, byl bych rád, kdyby bylo dokonalé a pokud možno i jedinečné. Pánové z Rolls Royce jsou si toho vědomi a rozmařilé zákazníky hodlají hýčkat ještě více, než doposud.

Vždyť sám obchodní a marketingový ředitel Jolyon Nash říká: „Schopnost vyrobit vozidlo na míru, byla vždy v centru zájmu firmy Rolls Royce, takže je velmi povzbudivé, že i po více než 100 letech je náš individualizační program stále vysoce žádán mezi zákazníky celého světa.“. Tým z West Sussex v Goodwoodu, který se zabývá výrobou unikátních prvků výbavy, či lajfstajlových doplňků na zakázku, se proto ke konci letošního roku početně zdvojnásobí na zhruba 50 zaměstnanců.

Nebude tak problém zakomponovat kamkoliv do interiéru Rolls Royce vkusný humidor, nasvítit sošku Spirit of Extasy dle pohnutek vašeho nejjasnějšího barvocitu, anebo třeba umístit na přístrojovou desku iniciály vaši drahé polovičky v dýze dřeva s kontrastní barvou.

Očekáváme i rozšíření portfolia doplňků, které nesouvisí přímo s autem. Takže ke stylové bagáži, či piknikové sadě, která uspokojí i ty největší gurmány možná přibude, já nevím, výsuvná vinotéka nebo stylová přepravka pro yorkshirského teriéra. $1$

Fotogalerie

  • Rolls Royce rozšiřuje svou individualizační divizi: fotka 1
  • Rolls Royce rozšiřuje svou individualizační divizi: fotka 2
  • Rolls Royce rozšiřuje svou individualizační divizi: fotka 3
  • Rolls Royce rozšiřuje svou individualizační divizi: fotka 4
  • Rolls Royce rozšiřuje svou individualizační divizi: fotka 5
  • Rolls Royce rozšiřuje svou individualizační divizi: fotka 6
  • Rolls Royce rozšiřuje svou individualizační divizi: fotka 7

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
... ElMariachi 12.08.2011  10:08
Vstoupit do diskuse ›