Roush se chystá na Mustang modelového roku 2011

Roush se chystá na Mustang modelového roku 2011: titulní fotka Společnost Roush Performance představuje své plány na úpravy nového Fordu Mustang v provedení pro modelový rok 2011. V nabídce budou aerodynamické pakety a také se připravuje zvyšování výkonu nového osmiválce.

Letos v dubnu, krátce po spuštění výroby a prodeje Fordu Mustang v provedení pro modelový rok 2011, bude společnost Roush nabízet jeho úpravy ve dvou verzích s označeními Stage 1 a Stage 2.

Obě tato provedení budou mít pod kapotou nový sériový pětilitrový osmiválec s výkonem 412 koní (303 kW) a točivým momentem 529 Nm. Tato síla bude na kola zadní nápravy přenášena šestistupňovou manuální převodovkou.

U provedení Stage 1 se Roush zaměří především na úpravy vzhledu karoserie prostřednictvím kompletního bodykitu, zatímco Stage 2 nabídne i nový sportovní podvozek, který se má postarat o zlepšení jízdních vlastností Mustangu.

Kromě verzí Stage 1 a Stage 2 se Roush zaměří i na vývoj nového provedení modelu 427R, které je v současnosti poháněno přeplňovaným osmiválcem o objemu 4,6 litru s výkonem 435 koní (320 kW). Koncem léta by se tento model měl představit s novým pětilitrovým osmiválcem, jemuž k vyšším výkonům pomůže kompresor.Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.