Rolls-Royce Yas Eagle: Modrobílý Rolls jen pro Abu Dhabi

Rolls-Royce Yas Eagle: Modrobílý Rolls jen pro Abu Dhabi: titulní fotka Jak vypadá diskriminace ve světě luxusních aut? Chcete si koupit modrobílý Rolls, ale neprodají vám ho, když nebydlíte v Abu Dhabi.

Edice Rolls-Royce Yas Eagle má na svědomí oficiální dealer Rolls-Royce Abu Dhabi Motors, který ji vytvořil u příležitosti první velké ceny Formule 1 na okruhu Yas Marina. Tento závod se konal 1. listopadu 2009. Jestli si ale myslíte, že jsme trochu zaspali, nemáte pravdu. Jedná se totiž o tak exkluzivní záležitost, že se do světa internetu dostala až nyní.

Edice Yas Eagle je určena pro všechny při karosářské verze Rolls-Royce Phantom, tedy základní limuzínu, uzavřené Coupé a kabriolet Drophead Coupé. Na první pohled upoutají bílým lakem karoserie, který je doplněn tmavě modrým pásem na bocích. Jedná se o speciální odstíny pojmenované Yas Eagle White a Yas Eagle Blue.

Interiér je neméně extravagantní. Dominantním materiálem je zářivě modrá kůže Cobalto Blue, kterou jsou potažena sedadla, palubní deska, dveřní výplně i boční sloupky. Koberečky z jehněčí kůže jsou v odstínu Navy Blue, stejně jako koberce na podlaze a v zavazadlovém prostoru. Výdřeva má modrošedý odstín Fleet Blue.

S modrým laděním interiéru kontrastuje červená kůže Mugello Red, kterou je potažen věnec volantu, a stejnou barvu mají i výplně švů v sedadlech. K tomu Abu Dhabi Motors přidává pár speciálních detailů jako logo značky vyšité v opěrkách hlavy, šachovnicový pruh na palubní desce nebo tenčí volant.

Fotogalerie

  • Rolls-Royce Yas Eagle: Modrobílý Rolls jen pro Abu Dhabi: fotka 1
  • Rolls-Royce Yas Eagle: Modrobílý Rolls jen pro Abu Dhabi: fotka 2
  • Rolls-Royce Yas Eagle: Modrobílý Rolls jen pro Abu Dhabi: fotka 3
  • Rolls-Royce Yas Eagle: Modrobílý Rolls jen pro Abu Dhabi: fotka 4
  • Rolls-Royce Yas Eagle: Modrobílý Rolls jen pro Abu Dhabi: fotka 5


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: all the money %Petr B. 22.02.2010  21:55
Re: all the money rower30 21.02.2010  12:41
Re: all the money efe 21.02.2010  11:16
all the money MARTYJ 21.02.2010  10:23
Vstoupit do diskuse ›