Rolls-Royce Ghost „Eternal Love“ je pouze pro Čínu

Rolls-Royce Ghost „Eternal Love“ je pouze pro Čínu: titulní fotka Nejnovější speciální vydání modelu Ghost připravila automobilka Rolls-Royce výhradně pro své klienty v Číně.

Rolls-Royce již tradičně v průběhu celého roku představuje speciální provedení svých modelů, která vznikají ve velmi nízkých počtech a často se jedná o jediný exemplář, ale tentokrát má vzniknout série šestnácti limuzín Ghost „Eternal Love“.

Novinka luxusní britské značky je, jak napovídá její název, inspirována láskou a rovněž věrnosti i vzhledem labutí, což dává jasně najevo provedením své karoserie oděné do kombinace bílé se stříbrnou.

Specifický vzhled britské limuzíny umocňují ručně malované linky na bocích karoserie spolu se symbolem páru labutí na předních blatnících a leštěnými 20-palcovými kovanými koly.

Za provedením exteriéru svou exkluzivitou nijak nezaostává ani interiér, kombinující ty nejluxusnější materiály v podobě bíle a červené kůže, dubového dřeva a leštěného kovu.

Technika je stejná jako u standardního Ghostu, což znamená, že se pod dlouhou kapotou i nadále ukrývá dvojicí turbodmychadel přeplňovaný vidlicový dvanáctiválec o objemu 6,6 litru.

Fotogalerie

  • Rolls-Royce Ghost „Eternal Love“ je pouze pro Čínu: fotka 1
  • Rolls-Royce Ghost „Eternal Love“ je pouze pro Čínu: fotka 2
  • Rolls-Royce Ghost „Eternal Love“ je pouze pro Čínu: fotka 3
  • Rolls-Royce Ghost „Eternal Love“ je pouze pro Čínu: fotka 4
  • Rolls-Royce Ghost „Eternal Love“ je pouze pro Čínu: fotka 5
  • Rolls-Royce Ghost „Eternal Love“ je pouze pro Čínu: fotka 6

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.