Ring Taxi končí, už žádná rychlá kola v BMW M5?

Ring Taxi končí, už žádná rychlá kola v BMW M5?: titulní fotka Tak tohle je tedy špatná zpráva – známé Ring Taxi končí! Jistá naděje tu však přeci jen je.

Ring Taxi, které vás za úplatu provezlo legendární Severní smyčkou Nürburgringu, definitivně končí. Provozovatel, společnost OK Speed Marketing oznámila, že kvůli zdražování jízd na Nürburgringu se jí byznys už zkrátka nevyplatí.

A to je tedy rozhodně škoda, protože nechat se povozit od Sabine Schmitz nebo některého z jejích kolegů v BMW M5 musel být skvělý zážitek. Ostatně to jistě potvrdí více než 90 tisíc pasažérů, kteří využili služeb Ring Taxi od jeho založení v roce 1986.

Od té doby urazila auta řízená profesionálními jezdci na Severní smyčce prý více než 300 tisíc rychlých kol. Tomu všemu je však nyní konec…

I když naděje tu přeci jen je, zatím neznámý investor by prý rád v tradici okruhového taxi pokračoval. Už nepůjde o ono známé „Ring Taxi“, každopádně podobný projekt jistě bude (minimálně ze začátku) ve středu dění a i díky mediální publicitě to nějaký ten měsíc určitě vydrží. Jestli z toho nakonec bude byznys na skoro 25 let je však ve hvězdách.


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: jste směšní Mspec 09.03.2011  14:30
jste směšní Mspec 09.03.2011  14:26
Vstoupit do diskuse ›