Renault Wind od Elia se chystá na Essen Motor Show

Renault Wind od Elia se chystá na Essen Motor Show: titulní fotka Elia připravuje na letošní Essen komplexní úpravu malého roadsteru Renault Wind.

Šílenství kolem tuningového autosalonu SEMA v Las Vegas už utichlo a tak se teď oči všech fandů upravených aut obracejí do Essenu, kde tento víkend proběhne největší evropská tuningová šou.

Essen Motor Show je záležitostí především německých úpravců, kdo ale říká, že Němci musí upravovat jen vlastní auta? Elia se specializuje na renaulty a o víkendu představí veřejnosti úpravu roadsteru Wind. Informace jsou zatím jen kusé, ale mám prý počítat s bodykitem, LED denním svícením, 18" koly s pneumatikami 205/35 a sportovním podvozkem.

Chystá se také úprava řídicí jednotky, která má zajistit zvýšení výkonu o 16 koní a točivého momentu o 28 Nm. Lišácky však Elia neuvádí, zda půjde o modifikaci stokoňového motůrku 1.2 Turbo nebo atmosférické šestnáctistovky se 133 k. Z logiky věci vyplývá, že půjde o první variantu, ale třeba jsou v Německu skuteční automobilový kouzelníci. $5$

…a jako vždy, shánění holčiny s odhaleným bříškem, v kraťasech a na jehlách bude zase na vás.

TIP: Test: Renault Wind 1.2 TCe: mistral přichází

Fotogalerie

  • Renault Wind od Elia se chystá na Essen Motor Show: fotka 1
  • Renault Wind od Elia se chystá na Essen Motor Show: fotka 2
  • Renault Wind od Elia se chystá na Essen Motor Show: fotka 3


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
hmm Liooo 22.11.2010  12:41
Frantíci v rauši:)) Uživatel_5340709 22.11.2010  10:53
Vstoupit do diskuse ›