Renault Twingo R.S. RBR RB7: formulové zbarvení i pro miniauto

Renault Twingo R.S. RBR RB7: formulové zbarvení i pro miniauto: titulní fotka Stejně jako nedávno Clio R.S., i malinké sportovní twingo se na počest titulu v efjedničkách obléklo do závodnického overalu. To bude zase balík...

Vzpomínáte si ještě na Renault Clio R.S. Red Bull Racing RB7 Edition? Taková menší francouzská oslavička nejúspěšnějšího dodavatele motorů pro F1 posledních let za docela slušný balík peněz navíc.

Na tomhle typu sebepropagace není nic špatného, takže se Renault rozhodl použít stejný recept i na minihot-hatch Twingo R.S. Jmenuje se stejně, tedy Red Bull Racing RB7 a vypadá stejně – černý lak karoserie doplňují žluté prvky a šachovnicová střecha a standardem je sportovnější šasi Cup, snížené o 4 mm.

Autíčko stojí na standardních R.S. sedmnáctipalcových kolech, interiér má dekory v černém lesklém piano provedení, žluté šití a individuálně číslovanou plaketku FIA 2011 World Champion. Co se schopností týče, 133koňová atmosférická šestnáctistovka zůstává na svém. Cena zatím není známa, ale soudě podle clia to nebude za hubičku.

Fotogalerie

  • Renault Twingo R.S. RBR RB7: formulové zbarvení i pro miniauto: fotka 1
  • Renault Twingo R.S. RBR RB7: formulové zbarvení i pro miniauto: fotka 2
  • Renault Twingo R.S. RBR RB7: formulové zbarvení i pro miniauto: fotka 3
  • Renault Twingo R.S. RBR RB7: formulové zbarvení i pro miniauto: fotka 4
  • Renault Twingo R.S. RBR RB7: formulové zbarvení i pro miniauto: fotka 5
  • Renault Twingo R.S. RBR RB7: formulové zbarvení i pro miniauto: fotka 6

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.