Renault Laguna Coupé Monaco GP: speciální limitované vydání

Renault Laguna Coupé Monaco GP: speciální limitované vydání: titulní fotka Francouzská automobilka Renault na oslavu svého dlouholetého partnerství s Automobile Club de Monaco představuje speciální limitovanou sérii modelu Laguna Coupé s názvem Monaco GP.

Před dvěma lety se na slavném závodním okruhu v ulicích Monaka poprvé představil Renault Laguna Coupé a nyní francouzská automobilka uvádí jeho speciální provedení s názvem odkazujícím na slavný závod.

K odlišnostem od ostatních verzí Laguny Coupé patří u exteriéru verze Monaco GP její perleťový bílý lak karoserie kontrastující s černou střechou, vnějšími zpětnými zrcátky a 18palcovými litými koly.

V interiéru je standardem tmavé kožené čalounění sedadel s prošíváním bílou nití a označením Monaco GP vyšitým na předních opěradlech. K standardní výbavě této speciální série patří například navigační systém Carminat TomTom, audio systém BOSE s deseti reproduktory, duální automatická klimatizace a bi-xenonové hlavní světlomety.

Zájemci o toto provedení budou moci vybírat z čtveřice pohonných jednotek, z nichž jsou tři vznětové a jedna zážehová. Příznivci nafty mohou vybírat ze dvou čtyřválců dCi 150 (150 k/110 kW) a dCi 180 (180 k/131 kW) nebo šestiválce 3,0 dCi V6 235 (235 k/173 kW). Fanoušky benzínu uspokojí pouze vidlicový šestiválec, poskytující z objemu 3,5 litru výkon 240 koní (175 kW). Pro všechny motorizace je samozřejmě standardem podvozek 4Control s řiditelnými koly přední i zadní nápravy.

Objednávky na Lagunu Coupé Monaco GP bude Renault ve Francii přijímat od letošního května a prodej prostřednictvím dealerů značky se má rozběhnout od června. Produkce této série je omezena na 400 vozů a ceny mají startovat na 38.800 Euro (zhruba 980.000,– Kč) za základní turbodiesel.

Fotogalerie

 • Renault Laguna Coupé Monaco GP: speciální limitované vydání: fotka 1
 • Renault Laguna Coupé Monaco GP: speciální limitované vydání: fotka 2
 • Renault Laguna Coupé Monaco GP: speciální limitované vydání: fotka 3
 • Renault Laguna Coupé Monaco GP: speciální limitované vydání: fotka 4
 • Renault Laguna Coupé Monaco GP: speciální limitované vydání: fotka 5
 • Renault Laguna Coupé Monaco GP: speciální limitované vydání: fotka 6
 • Renault Laguna Coupé Monaco GP: speciální limitované vydání: fotka 7
 • Renault Laguna Coupé Monaco GP: speciální limitované vydání: fotka 8
 • Renault Laguna Coupé Monaco GP: speciální limitované vydání: fotka 9
 • Renault Laguna Coupé Monaco GP: speciální limitované vydání: fotka 10
 • Renault Laguna Coupé Monaco GP: speciální limitované vydání: fotka 11


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
mazlík geoorge 04.06.2011  22:31
Pěkný Alonso1 16.04.2010  19:51
Vstoupit do diskuse ›