Renault Alpine Concept: oficiálně už ...už zítra!

Renault Alpine Concept: oficiálně už ...už zítra!: titulní fotka Oficiální video Renaultu ukazuje, že fotka, která se už pár dní toulá po síti, ukazuje skutečnou podobu studie supersportovního Renaultu Alpine.

Jak si jistě pamatujete, proslýchalo se, že Renault, coby současný motorářský vládce formule 1, při Velké ceně Monaka ukáže studii supersportu Renault Alpine. A to je nyní potvrzeno oficiálně a prohlášení doplněno i videem, které ukazuje zajímavou věc – část budoucího auta. $1$

Zajímavou proto, že se ukazuje, že fotka, která se už tak dva-tři dny toulá po síti, není žádná zběsilá photoshopová kreace fanouška, za kterou jsem ji považoval, ale zcela jistě skutečná podoba konceptu.

Osobně si na soudy počkám po větší porci fotek, zatím to není moje oktanové číslo, nicméně díky tomu máme teď takovou menší předpremiéru. Připomínám, že tohle auto, jehož výroba je v nějaké formě už dnes prakticky jistá, využije techniku příštího Nissanu GT-R.

Téměř jistě se bude jednat o něco s elektrikou a baterkami, nejspíše elektromobil s prodlouženým dojezdem, tedy zkombinovaný s malým spalovacím motorem, možná to ale také bude plug-in hybrid. Ale na spekulace budeme mít ještě spoustu času. $5$

Fotogalerie

  • Renault Alpine Concept: oficiálně už ...už zítra!: fotka 1

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: Další fotky marianors 24.05.2012  21:23
Další fotky pogo26 24.05.2012  20:13
Alpine do 24.05.2012  18:34
Foto Trodos 24.05.2012  09:36
Vstoupit do diskuse ›