Reiter Engineering a jeho Lamborghini Murciélago Strada

Reiter Engineering a jeho Lamborghini Murciélago Strada: titulní fotka Něco, co má obří křídlo, žlutou barvu a ve znaku zlatého býka prostě musí být fantastický supersport.

Němečtí Reiter Engineering si s Lamby opravdu umí pohrát. V budoucnu máme v plánu představit vám od této společnosti třeba Gallardo GT3, dnes se ale zaměříme na něco poněkud většího…

Před nedávnem byla oficiálně představena verze Murciélago R-GT, tedy speciální verze současného největšího Lamborghini se závodní krví v žilách. Pro ty, kdo chtějí svého žlutého miláčka využívat bez problémů i na normálních komunikacích teď přichází hoši z Reiteru s verzí Strada. Ta svého řidiče hýčká kokpitem plným Alcantary a speciálními skořepinovými sedačkami. Závodní nádech modelu R-GT ale rozhodně nevyprchal – široké použití kompozitů (třeba křídlo velikosti nosných ploch menšího ultralightu) i další úpravy jsou samozřejmostí. Tak třeba nové jsou brzdy, některé komponenty podvozku, kola z lehkých slitin i výfukový systém, z jehož koncovek (podívejte na obrázek) se podle inženýrů ze společnosti Reiter line doslova zvířecí řev. No je pravda, že to auto vypadá sakra hlasitě už na obrázku $2$.

Fotogalerie

  • Reiter Engineering a jeho Lamborghini Murciélago Strada: fotka 1
  • Reiter Engineering a jeho Lamborghini Murciélago Strada: fotka 2
  • Reiter Engineering a jeho Lamborghini Murciélago Strada: fotka 3

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
monstrózní %Petr B. 27.07.2009  15:19
Vstoupit do diskuse ›