Playseats: Buďte pilotem F1 (aspoň virtuálně)

Playseats: Buďte pilotem F1 (aspoň virtuálně): titulní fotka Sebastian Vettel všechny „zničil“ v Austrálii, vy zase můžete zničit kamarády na síti.

A to díky židli Playseats, věrně napodobující pozici jezdce v kokpitu závodního monopostu.

Samotná konstrukce (resp. její návrh) vznikla spoluprací s týmem Red Bull, takže vzájemná poloha pedálů, volantu a sedačky je opravdu stoprocentně formulová.

Navíc jde samozřejmě nastavovat v několika směrech, takže si zazávodí tatínek i ratolesti. O kompatibilitu nemusíte mít strach, Playseats se spojil s vývojáři těch nejlepších a nejznámějších her a tak bylo pro tuto „Red Bull Sim chair“ vytvořeno specifické nastavení třeba pro hru Forza, Gran Turismo 5 nebo F1 2010. Sedačka by však měla být kompatibilní se všemi rozšířenými systémy (PS2, PS3, Wii, Xbox360, PC…)

Vypadá to hodně dobře, pro správný pocit ze hraní ale asi bude třeba i pořádný monitor a „železo“. Cena sedačky je v přepočtu 23 tisíc Kč, ovšem má to jeden háček – je to bez pedálů i volantu. Aby z vás tedy byl nový virtuální Vettel (pardon, podle šestky spíš Webber), budete muset ještě šáhnou hlouběji do peněženky…


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 20263 | Zobrazit seznam všech anket