Range Rover Q-VR: jezevčík pro šejky

Range Rover Q-VR: jezevčík pro šejky: titulní fotka Středněvýchodní tuner Design Q se pustil do úpravy Range Roveru, která přesně odpovídá požadavkům tamní společenské smetánky - maximum luxusu a trochu prostoru navíc.

Design Q připravuje kreaci Range Rover Q-VR, což je luxusní, lehce prodloužená verze stejnojmenného britského luxusního SUV. Zatím je celý projekt teprve ve fázi příprav, ale tahle ochutnávka určitě cílovku pro tento typ aut nadchne.

Podle slov Design Q má jejich tuning poskytnout komfort cestování soukromého business-jetu na běžných silnicích. Nebo možná ještě lepší. Ve výbavě nebude chybět humidoor na doutníky, lednička a sedadla s masážní funkcí. Další bližší podrobnosti, jako třeba potvrzení pohonné jednotky V8 5.0 s 510 koňmi a 625 Nm točivého momentu by mělo přijít už tento týden, kdy v Dubaji začíná tamní, v pořadí už 10. autosalon, kde tahle záležitost bude ve světové premiéře představena.

Možná ještě více, než zaujmout potenciální klienty, má ale tohle auto ukázat, že globální ekonomická krize není tak globální, jak ji média v Evropě a Americe vykreslují…

Fotogalerie

  • Range Rover Q-VR: jezevčík pro šejky: fotka 1
  • Range Rover Q-VR: jezevčík pro šejky: fotka 2
  • Range Rover Q-VR: jezevčík pro šejky: fotka 3


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.