Range Rover od MC Customs: Bílá brutalita

Range Rover od MC Customs: Bílá brutalita: titulní fotka Range Rover i v posledním vydání zůstal luxusním teréňákem. Jenže ten od MC Customs patří spíše na americké highways.

Britský Range Rover je sám o sobě dost luxusní. Jenže existuje i spousta firem, které mu dokážou dodat více šťávy. Třeba německý Arden. Ten nabízí spoustu doplňků do kabiny: kožené koberce, hliníkové pedály a karbonové obklady, o přečalounění sedaček kvalitní hovězinou s ostře kontrastním prošíváním nemluvě. Jenže v případě představovaného bílého range fotky interiéru chybí. Proč?

Inu protože floridští MC Customs (konkrétně z Miami) se při zakázkové úpravě orientovali jen na vnější vzhled. Případně ji teprve chystají, protože zveřejněné snímky vypadají spíše jako rendery. Ale to je vedlejší. Důležité je, že nejnovější reinkarnace ostrovního klasika dostala widebody kit AR9, taktéž od Germánů. Boky včetně blatníků i prahů značně narostly, změnily se nárazníky s předními LEDkami, auto tak vypadá hodně brutálně.

Bílá barva včetně svébytné masky ostře kontrastuje se zatmavením oken i zadních světel. Nepřišla o ni ale ani čtrnáctipaprsková kola s průměrem obřích 24 palců, jedná se o ráfky Labbro M série Monoleggera Sport, které vyrábí známá firma Forgiato. Černé slupičky na nich obuté využije majitel maximálně na hladkém floridském asfaltu, mimo zpevněné cesty určitě ne.

Pětilitrový kompresorový vidlicový osmiválec má z továrny 510 koní (380 kW), power kit, znovu od Ardenu, ovšem hodnotu vyžene až na masivních 650 koní (478 kW) a na všechna kola se přenáší 645 N.m. Na zádi se usídlily čtyři koncovky výfuku, které určitě pouštějí ven tu správnou muziku… Ani podvozek nezůstal ušetřen změn, klesne k asfaltu až o 25 mm. Jenže výsledek spojení Británie a Německa je… no, prostě paradoxně americky kýčovitý.

Fotogalerie

  • Range Rover od MC Customs: Bílá brutalita: fotka 1
  • Range Rover od MC Customs: Bílá brutalita: fotka 2
  • Range Rover od MC Customs: Bílá brutalita: fotka 3
  • Range Rover od MC Customs: Bílá brutalita: fotka 4
  • Range Rover od MC Customs: Bílá brutalita: fotka 5
  • Range Rover od MC Customs: Bílá brutalita: fotka 6
  • Range Rover od MC Customs: Bílá brutalita: fotka 7
  • Range Rover od MC Customs: Bílá brutalita: fotka 8


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
BrettGlory BrettGlory 04.08.2017  01:29
HNUS flyboyeda2 02.08.2016  08:24
To je ale hnus Ada je tu 01.08.2016  22:56
Vstoupit do diskuse ›