Range Rover Evoque Convertible jako oranžový elegán

Range Rover Evoque Convertible jako oranžový elegán: titulní fotka Project Kahn stojí za jednou z nejnovějších úprav kabrioletu značky Land Rover jejímž cílem se stal design exteriéru a provedení interiéru.

Range Rover Evoque Convertible jen těžko hledá konkurenci a na současném trhu představuje vlastně odvážný krok v podobě terénního kabrioletu, který není spartánským strojem pro dobrodruhy jako například Jeep Wrangler, ale představuje spíš luxusní módní doplněk.

Přesně tomuto pojetí ostatně odpovídají úpravy tohoto modelu, které si pro něj připravil Project Kahn. Ten se zaměřil na design karoserie a provedení interiéru, zatímco techniku ukrytou pod kapotou nechává v její sériové podobě, protože je připravena poskytnout dostatečnou dynamiku pro pohodové vyjížďky po sluncem zalitých bulvárech i pro menší výlety do terénu.

Pro exteriér terénního kabrioletu si designéři u Project Kahn připravili sadu, zahrnující především nový přední i zadní nárazník spolu s novou maskou chladiče a zadním spoilerem. Další úpravy zevnějšku představují 22palcová kola a mírné snížení světlé výšky.

V interiéru pak již první pohled odhalí zcela nové čalounění předních i zadních sedadel a dalších částí v kombinace kůže a Alcantary, které doplňují prvky v klavírním černém laku a detaily z nerezové oceli.

Fotogalerie

  • Range Rover Evoque Convertible jako oranžový elegán: fotka 1
  • Range Rover Evoque Convertible jako oranžový elegán: fotka 2
  • Range Rover Evoque Convertible jako oranžový elegán: fotka 3
  • Range Rover Evoque Convertible jako oranžový elegán: fotka 4
  • Range Rover Evoque Convertible jako oranžový elegán: fotka 5


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.