Range Rover Evoque RS250 od Project Kahn stojí 2,6 milionu Kč

Range Rover Evoque RS250 od Project Kahn stojí 2,6 milionu Kč: titulní fotka Tuningové úpravy od Project Kahn milujeme. Obzvláště, pokud se týkají Range Roveru Evoque.

Vůz nese drsné označení RS250, číslovka ale nevystihuje maximální výkon vznětové dva-dvojky SD4, která má 140 kW. Jak je u Kahnu zvykem, použil matný temný lak karoserie (v tomto případě se jedná o odstín Volcanic Rock Satin) a kontrast dotváří lesklé provedení střechy.

Tuner to příliš nepřeháněl se stylingem, i tak jsou ale designové modifikace jasně patrné. Jmenujme například zcela nové nárazníky, dvojice středem vedených koncovek výfuku, malé křidélko na víku zavazadelníku nebo obrovská „lopata“ nad zadním oknem. Vůz stojí na dvaadvacetipal­cových kolech s pneumatikami o rozměrech 265/35, v tomto případě se tedy s použitím mimo vyžehlenou vozovku zjevně nepočítá.

Range Rover Evoque je již ve standardní verzi uvnitř hodně vymazlený,a proto si nemyslíme, že byly nutné tak velké zásahy do čalounění. Přístrojová deska je celá obšitá pořádnou vrstvou kvalitní perforované kůže s polstrováním, a ve stejném duchu se nesou také sedadla. Ušetřen nebyl ani střed volantu, na kterém je vedle charakteristického nápisu „Range Rover“ také malý štítek odkazující na Kahn.

Tato konfigurace pochopitelně není jediná v nabídce. Pokud by se vám totiž například nějaký z použitých dílů nelíbil, lze jej na základě přání vyměnit nebo modifikovat. V každém případě si připravte pořádný balík peněz – vůz na fotografiích totiž stojí 67.875 liber, tedy v přepočtu skoro 2,6 milionu korun.

Fotogalerie

  • Range Rover Evoque RS250 od Project Kahn stojí 2,6 milionu Kč: fotka 1
  • Range Rover Evoque RS250 od Project Kahn stojí 2,6 milionu Kč: fotka 2
  • Range Rover Evoque RS250 od Project Kahn stojí 2,6 milionu Kč: fotka 3
  • Range Rover Evoque RS250 od Project Kahn stojí 2,6 milionu Kč: fotka 4
  • Range Rover Evoque RS250 od Project Kahn stojí 2,6 milionu Kč: fotka 5
  • Range Rover Evoque RS250 od Project Kahn stojí 2,6 milionu Kč: fotka 6

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.