Range Rover Autobiography Ultimate Edition: luxus, luxus, luxus

Range Rover Autobiography Ultimate Edition: luxus, luxus, luxus: titulní fotka Range Rover si pro Ženevu chystá malé (velké) překvapení – půjde o nejluxusnější Range Rover v historii automobilky!

Celý název speciální edice je Range Rover Autobiography Ultimate Edition a protože i v „obyčejném“ Autobiography to vypadalo naprosto úžasně, nemusím asi dvakrát zdůrazňovat že Ultimate Edition je zaměřena na ty největší fajnšmekry s tučným kontem.

Edice může být pořízena k oběma fantastickým motorům, tedy jak k osmiválcovému dieselu TDV8 tak k lehce upapanému, zato však jízdně geniálnímu kompresorem přeplňovanému benzinovému pětilitrovému osmiválci.

Interiér je opravdu vymazlený, doplňky jsou vyrobeny ručně, použity jsou jen ty nejjemnější semi-anilinové kůže a opravdový hliník. Hodně opravdového hliníku. Za pozornost jistě stojí i teakovým dřevem vykládaná podlaha zavazadlového prostoru. Pro vozy této edice jsou připraveny dva barevné odstíny, Roussillon Red a Otago Stone, přičemž maličkosti jako lakované kliky či speciální mřížku chladiče snad ani nemusím zmiňovat.

Ultimate Edition stojí na nových dvacetipalcových kolech, které jsou opravdu velmi působivé, ale do terénu bych je zrovna netahal. Cenu edice zatím neznáme, bude upřesněna po autosalonu v Ženevě. Náš odhad je, že za benzinového Range by se cenovka mohla pohybovat kolem 3,5 milionu Kč.

Fotogalerie

  • Range Rover Autobiography Ultimate Edition: luxus, luxus, luxus: fotka 1
  • Range Rover Autobiography Ultimate Edition: luxus, luxus, luxus: fotka 2
  • Range Rover Autobiography Ultimate Edition: luxus, luxus, luxus: fotka 3
  • Range Rover Autobiography Ultimate Edition: luxus, luxus, luxus: fotka 4
  • Range Rover Autobiography Ultimate Edition: luxus, luxus, luxus: fotka 5
  • Range Rover Autobiography Ultimate Edition: luxus, luxus, luxus: fotka 6

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Pěkné Aleš 12.02.2011  21:25
... ElMariachi 12.02.2011  21:16
Re: Range Rover niko78 12.02.2011  18:30
Range Rover HEMI 12.02.2011  14:50
pecka zmoty 12.02.2011  13:50
Vstoupit do diskuse ›