Ralph Lauren Home Collection: legendární sbírka teď (skoro) pro každého

Ralph Lauren Home Collection: legendární sbírka teď (skoro) pro každého: titulní fotka Chtěli byste mít takovou sbírku aut, jako má módní guru Ralph Lauren? Teď ji můžete mít ty nejlepší kousky nachlup stejné, jen v menším... :-)

Jako správné benzinové palice určitě víte, že módní návrhář Ralph Lauren není jen další potrhlý excentrik, ale také obrovský fanda do aut a majitel jedné z nejpůsobivějších sbírek sportovních aut. Však je to také poznat na jeho tvorbě, kterou věnuje nejen sám sobě, ale i široké veřejnosti.

Ferrari 250 Testa Rossa, Bugatti Type 57 SC Atlantic, Ferrari 250 GTO a McLaren F1 LM – kdo by takovou sbírku nechtěl? A to je jen špička Ralphova sběratelského ledovce. Teď se ovšem rozhodl nenechat si tuhle automobilovou krásu jen pro sebe a nechal připravit sběratelskou kolekci těchto čtyř modelů v měřítku 1:18, takže si je můžete vystavit stejně tak a přitom vám nezaberou skoro žádné místo. $5$

Má to ale háček (jako vždycky). Věrně zpracované modely jsou vyráběny ručně a výroba každého z nich zabere 350 hodin práce. není tedy divu, že každé autíčko stojí 9.500 dolarů. Zato ale dostanete certifikát o původu a individuální číslo edice. A to se vyplatí. $5$ Pokud tedy za stejné peníze nedáte přednost nějakému lehce ojetému sporťáku v měřítku 1:1.

Fotogalerie

  • Ralph Lauren Home Collection: legendární sbírka teď (skoro) pro každého: fotka 1
  • Ralph Lauren Home Collection: legendární sbírka teď (skoro) pro každého: fotka 2
  • Ralph Lauren Home Collection: legendární sbírka teď (skoro) pro každého: fotka 3
  • Ralph Lauren Home Collection: legendární sbírka teď (skoro) pro každého: fotka 4

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.