Hodinky Ralph Lauren Bugatti Atlantique: návrhář sobě

Hodinky Ralph Lauren Bugatti Atlantique: návrhář sobě: titulní fotka Když jste majitel slavné módní značky, můžete skoro všechno. Třeba nechat si vyrobit hodinky, sladěné s interiérem vlastního Bugatti Atlantique.

Možná jde všechno nad očekávání dobře a tak už máte v garáži i Bugatti Veyron Super Sport. V tom případě by asi pro vás asi nebyl problém doplnit je „supersportem na zápěstí“ – hodinkami Parmigiani Fleurier Bugatti Veyron Super Sport.

Ale co když k tomu veyronu máte v garáži i něco klasičtějšího a potřebovali byste romu přizpůsobit i náramkové hodinky? Pak možná budete mít problém. Pokud tedy nejste zrovna majitel módní značky Ralph Lauren. Ten totiž vlastní údajně jednu z nejpůsobivějších sbírek automobilů na světě a figuruje v ní i původní Bugatti Atlantique z roku 1938. A právě v souladu s jeho interiérem si známý návrhář vytvořil hodinky.

Pouzdro z broušené nerez oceli je osazeno viditelnými šrouby, odkazujícími na nýty střešní ploutve vozu a číselník z galvanizované oceli a arabskými číslicemi je vsazen do kroužku z kořenového dřeva jilmu. Kalibr dodal Richemont Group – výrobce hodinek značek Cartier, Jaeger-leCoultre, Panerai a IWC a pyšní se rezervou chodu 45 hodin.

Lauren ale není lakomý a pokud chcete, můžete takové hodinky nosit také, dají se koupit za 13 200 dolarů. Příslušné bugatti si ale už budete muset obstarat sami.

Fotogalerie

  • Hodinky Ralph Lauren Bugatti Atlantique: návrhář sobě: fotka 1
  • Hodinky Ralph Lauren Bugatti Atlantique: návrhář sobě: fotka 2

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
nice staňa 18.12.2010  17:20
Vstoupit do diskuse ›