Racer X Design RZ Formula: trocha snění neuškodí

Racer X Design RZ Formula: trocha snění neuškodí: titulní fotka Samozřejmě teď není úplně ideální doba na zasněné pohledy do dálek, je přeci čas předvánoční a všichni spěcháme a sháníme dárky, ale tohle vozítko by mohlo stát za krátký nepřítomný pohled do dálky.

Nad dvoumístným sporťákem Racer X Design RZ Formula, jehož jméno je dlouhé jak týden před výplatou, stojí za to se na chvíli zasnít, nic moc to nestojí a stejně se s tímhle autem nic jiného dělat nedá.

Ano, tato na první pohled jasná silniční formule je pouze jednou z řady designérských fantazií návrháře Reubena Zammita, který se proslavil svými studiemi KC-427 nebo X3. Z nichž ta první je moderní interpretací klasické Cobry a ta druhá představuje moderní kupé s technikou poslední generace Mazdy RX-7.

Racer X Design RZ Formula má podle svého návrháře nabídnout jízdní zážitky, které je schopen poskytnout maximálně jednomístný formulový vůz. Hlavním cílem designéra bylo navrhnout automobil, který bude vynikat lehkostí a to vizuální i skutečnou. Svému majiteli by měl dvoumístný roadster vedle nezapomenutelných jízdních zážitků nabídnout i možnost změny vzhledu, k čemuž poslouží jednoduše vyměnitelná přední a zadní část ve stylu vozů Formule 1.

Fotogalerie

  • Racer X Design RZ Formula: trocha snění neuškodí: fotka 1
  • Racer X Design RZ Formula: trocha snění neuškodí: fotka 2
  • Racer X Design RZ Formula: trocha snění neuškodí: fotka 3
  • Racer X Design RZ Formula: trocha snění neuškodí: fotka 4
  • Racer X Design RZ Formula: trocha snění neuškodí: fotka 5
  • Racer X Design RZ Formula: trocha snění neuškodí: fotka 6
  • Racer X Design RZ Formula: trocha snění neuškodí: fotka 7


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
OMG %yaroukh 21.06.2009  13:13
Vstoupit do diskuse ›