Project Khan Range Rover Sport Vesuvius Edition

Project Khan Range Rover Sport Vesuvius Edition: titulní fotka Britská tuningová firma Project Khan předvádí svou další kreaci na základě Range Roveru Sport. Ta pod označením Vesuvius Edition ukrývá stylistické změny pro modernizované SUV.

Základem pro Vesuvius Edition může být prakticky kterákoliv verze Range Roveru Sport v modernizovaném provedení pro modelový rok 2010. Všechny úpravy se týkají pouze vzhledu exteriéru a luxusního provedení interiéru.

Pro karoserii je připravena kombinace černého a oranžového laku v kombinaci se sadou nových karosářských dílů a 22palcovými kovanými koly RS-X. Aero paket obsahuje přední spoiler, rozšíření předních i zadních blatníků, nástavce prahů, upravený zadní nárazník a rozměrný spoiler nad zadním oknem.

K úpravám exteriéru patří i přepracovaná maska chladiče, výdechy za předními koly a nové čepičky ventilku. Project Kahn nabízí pro vylepšení vzhledu i zvuku Range Roveru nový výfukový systém z nerezové oceli.

V interiéru je nové čalounění perforovanou kůží. Na středové loketní opěrce a části podlahových panelů je prošívaná kůže. Části palubní desky, výplní dveří a středové konzoly jsou obloženy dřevem lakovaným pianovou černí.

Ve výbavě jsou i sportovní hliníkové pedály, tónovaná okna, plaketa z nerezové oceli se sériovým číslem a v deštivém počasí určitě přijde vhod stylový deštník Project Kahn s kostrou z uhlíkových vláken.

Fotogalerie

  • Project Khan Range Rover Sport Vesuvius Edition: fotka 1
  • Project Khan Range Rover Sport Vesuvius Edition: fotka 2
  • Project Khan Range Rover Sport Vesuvius Edition: fotka 3
  • Project Khan Range Rover Sport Vesuvius Edition: fotka 4
  • Project Khan Range Rover Sport Vesuvius Edition: fotka 5
  • Project Khan Range Rover Sport Vesuvius Edition: fotka 6
  • Project Khan Range Rover Sport Vesuvius Edition: fotka 7
  • Project Khan Range Rover Sport Vesuvius Edition: fotka 8


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.