Project Kahn a Cosworth: Range Rover Evogue

Project Kahn a Cosworth: Range Rover Evogue: titulní fotka Project Kahn se spojil s Cosworthem aby společně vytvořili opravdu sportovní SUV. Znovu.

Nechme stranou otázku, k čemu je proboha silničně vytuněné SUV, a podívejme se novému (a nikoliv prvnímu) projektu společností Project Kahn a Cosworth na zoubek.

Pánové z Project Kahn mají s Land (Range) Rovery mnoho zkušeností, namátkou vytáhněme z archivu šestisetkoňový RR Sport nebo nafintěný Freelander. Není proto překvapením, že si společně s Cosworthem brousí řezáky i na chystaný Range Rover Evoque.

Upravená verze by měla nést název Evogue a přípravy jsou prý v plném proudu – až prodej modelu během příštího léta začne, bude už Project Kahn připraven zájemcům poskytnout vytuněné exempláře.

Jak přesně budou úpravy vypadat zatím nebylo řečeno; Cosworth se bezpochyby pustí do přeplňovaného dvoulitrového čtyřválce a Kahn do interiéru a exteriéru. Degradace terénních vlastností nízkoprofilovými pneumatikami je zde takřka jistá, stejně jako tužší podvozek či fešné barevné schéma (viz. obrázek).

Fotogalerie

  • Project Kahn a Cosworth: Range Rover Evogue: fotka 1

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.