Prior Design předvádí první úpravy pro pick-upy Mercedes-Benz třídy X

Prior Design předvádí první úpravy pro pick-upy Mercedes-Benz třídy X: titulní fotka Prior Design pod označením PD500WB a PD400WB nabízí výrazné úpravy designu pro nový pick-up značky Mercedes-Benz.

Německá tuningová společnost Prior Design se věnuje především úpravám vozů luxusních a prémiových evropských značek, z nichž k jeho nejoblíbenějším patří Audi, BMW, Mercedes-Benz a Porsche, ale nevyhýbá se ani vozům jako je Mini, Nissan GT-R nebo Dodge Challenger. Stranou zájmu německých tunerů nezůstávají ani britské značky Bentley, Jaguar Land Rover či McLaren.

Pro nový pick-up značky Mercedes-Benz si Prior Design jako jeden z prvních úpravců připravil rovnou dvě sady karosářských dílů. Nové komponenty jsou vyrobeny z vyztuženého sklolaminátu a dodávají pick-upu třídy X řádně agresivní výraz.

První z dvojice paketů nese označení PD500WB a tvoří jej nový širší přední nárazník s výraznými vstupy vzduchu, v němž jsou integrována i LED pro denní svícení, na nějž navazuje masivní rozšíření předních i zadních blatníků a nový zadní nárazník s lehkým náznakem difuzoru.

Druhý paket je označen PD400WB a tvoří jej pouze díly, které rozšiřují přední i zadní blatníky pick-upu.

Vedle úprav karoserie nabízí Prior Design prozatím pro pick-up třídy X ještě nové sady třídílných kovaných kol PD3Forged ve velikostech od 18 do 23 palců, které mohou obouvat silniční nebo terénní pneumatiky.

Následovat mají i úpravy podvozků, ladění pohonných jednotek a individualizace interiéru, která má zahrnovat nové čalounění sedadel a dalších částí kůží Nappa a Alcantarou, sportovní pedály i prvky obložení z uhlíkových vláken nebo leštěného kovu.

Fotogalerie

  • Prior Design předvádí první úpravy pro pick-upy Mercedes-Benz třídy X: fotka 1
  • Prior Design předvádí první úpravy pro pick-upy Mercedes-Benz třídy X: fotka 2
  • Prior Design předvádí první úpravy pro pick-upy Mercedes-Benz třídy X: fotka 3
  • Prior Design předvádí první úpravy pro pick-upy Mercedes-Benz třídy X: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.