Přidejte video na Autofun.cz. Zn. Snadno a rychle

Přidejte video na Autofun.cz. Zn. Snadno a rychle: titulní fotka Autofun.cz má novou video sekci, do které můžete přispívat i vy. Pomozte redakci s jejím plněním a ukažte ostatním, co se vám líbí.

Tahle informace není nová, takže když vám prozradím, že videa patří mezi nejúspěšnější obsah na Autofun.cz, nebudete zřejmě překvapeni. Tím pádem pro vás asi nebude ani velké překvapení, že jsme se rozhodli na základě téhle zkušenosti provést lehký tuning Autofunu (prosím neplést s tuzingem) a místo zveřejňování jednotlivých videí vytvořit raději celou novou sekci – video sekci.

Říká si Autofun videa a sdružuje všechna dosud publikovaná videa na Autofunu rozdělená do čtyř kategorií – auta, motorky, tuning a babes. Videa můžete od chvíle propuknutí této sekce v život řadit podle data přidání, sledovanosti nebo názvu a také hodnocení. O hodnocení rozhodujete pouze a jedině vy, takže se nestyďte a rozdávejte hvězdičky jako o život. Hodnotící stupnici najdete vždy pod videem.

Hodnocení však není jediná věc, o které můžete rozhodovat. Ve svých rukou máte mnohem větší moc, neboť můžete spoluurčovat, co bude ve video sekce k nalezení, můžete se jednoduše podílet na tvorbě jejího obsahu. Princip fungování je až dětinsky jednoduchý. Místo složitého programování vlastního video systému (dobře, možná se časem necháme přemluvit), jsme se rozhodli využít fenoménu jménem YouTube, MetaCafé, Vimeo nebo Stream a postavit video sekci právě na něm.

Nemusíte proto nutně natáčet vlastní video, videa stahovat a nahrávat na Autofun, stačí jednoduše vykopírovat URL adresu zajímavého videa, přidat titulek a popisek a odeslat. Naše grafické oddělení video krátce prohlédne, bude-li košer, schválí, přidá ikonu a vypustí do světa. Ten svět bude vědět, že jste video vložili vy, Autofun bude o jedno video a ostatní uživatelé o zážitek bohatší. Chcete-li přidat na Autofun vlastní výtvor, nahrajte jej např. na YouTube a postupujte úplně stejně.

Skutečně v tom nemá smysl hledat žádné složitosti a komplikace, žádné tu totiž nejsou. Najdete-li zajímavé video nezatížené autorským právem, vykopírujete URL adresu a vložíte na Autofun. Hotovo, šmitec. Pokud si chcete být stoprocentně jisti postupem a neudělat během přidávání chybu, mrkněte se na náš video návod.


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Video Pulsi 21.01.2009  18:22
Vstoupit do diskuse ›