Pražský Rallysprint opět pod taktovkou Subaru

Pražský Rallysprint opět pod taktovkou Subaru: titulní fotka Superspeciálka na stadionu Evžena Rošického. To bude pěkné pokoukáníčko...

Společnost Subaru ČR i pro čtrnáctý ročník prodloužila smlouvu o partnerství akce, která je přichystána na pátek a sobotu 5. – 6.12.2008. To se totiž v našem hlavním městě odehraje vyvrcholení letošní soutěžácké sezony, Pražský Rallysprint. Subaru tak svým fandům dokazuje, že nechce zůstat stranou sportovního a „soutěžáckého“ života v naší republice.

Pokud stále váháte, zda vám Pražský Rallysprint za zakoupení vstupenky stojí pak vězte, že se vám její nákup může dokonce královsky vyplatit. Jeden z vylosovaných návštěvníků se totiž na tři roky stane majitelem vozu Subaru Impreza 2.0R Sport. A to je vpravdě pěkný suvenýr, co říkáte?

Barvy týmu Subaru CZ budou v závodě již tradičně hájit pánové Vojtěch Štajf a Jiří Vacek. Vojtěchu Štajfovi pak jindy věrného navigátora pro tuto akci vystřídá populární osobnost, pro kterou jízda v závodním voze bude dalším splněným snem. Jako navigátor se totiž představí herec Petr Čtvrtníček, který o servisních přestávkách uspořádá svoji autogramiádu. Petře, připrav si blicí pytlík a pořádné pleny, Vojtěch Štajf tě určitě šetřit nebude.


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Žádný pytel Daniel M. 09.09.2008  17:23
Vstoupit do diskuse ›