Porsche Sport Driving School: široká nabídka aktivit pro rok 2010

Porsche Sport Driving School: široká nabídka aktivit pro rok 2010: titulní fotka Automobilka Porsche si se začátkem roku 2010 připravila pro majitele a fanoušky jejích sportovních vozů řadu nových aktivit, které jsou součástí programů Driver Safety Training a Exclusive Travel Opportunities.

Porsche Sport Driving School představuje své akce pro letošní rok. Zájemci o kurzy řízení nebo cestování si již nyní mohou rezervovat místo pro účast na akcích určených majitelům a příznivcům sportovních vozů Porsche.

Začátek roku je tradičně věnován zlepšování řidičských dovedností na sněhu. Pro začátečníky jsou určeny akce Precision Training Camp Austria v Rakousku a Camp 4 ve Finsku. Zkušenější řidiči mohou zamířit do Porsche Driving Experience Center v severním Finsku. Toto středisko bylo otevřeno začátkem loňského roku a nabízí od ledna do konce dubna tréninkový okruh na zamrzlém jezeře o rozloze 780 hektarů. Vrcholem zimního dovádění je Master Training Experience s vozy, jejichž pneumatiky jsou vybaveny hřeby.

Porsche Sport Driving School nabízí vedle zimních radovánek řadu kurzů pro začátečníky i pokročilé řidiče v průběhu celého roku a v nabídce jsou i speciální programy šité na mírů konkrétním skupinám řidičů. Porsche Classic Training se bude letos konat podruhé a je určen majitelům historických sportovních vozů. Pod názvem Super Sport Training se ukrývá akce pro řidiče vysokovýkonných Porsche, jako je Carrera GT, 911 GT2 nebo GT3. Women Only je, jak název napovídá, zaměřen na ženy se zálibou ve sportovním stylu jízdy.

Divize Porsche Sport Driving School zajišťuje hlavní část akcí, které pořádá automobilka Porsche pro své zákazníky a její existence má více než pětadvacetiletou historii. V současnosti zaměstnává okolo 250 instruktorů po celém světě, kteří učí majitele vozů Porsche jak zlepšit své řidičské umění na závodních tratích, v terénu i na ledu. Účastníci kurzů pořádaných touto divizí automobilky Porsche mají v současnosti možnost získat i závodnickou licenci a zapojit se do seriálu závodů, jako je například Porsche Sports Cup.

Široké spektrum činností nabízí v letošním roce i Porsche Travel Club. Nabídka akcí je rozdělena do čtyř specifických témat s názvy Porsche Behind the Scenes, Porsche Weekends, Porsche Adventure Tours a Porsche Camps. Kromě jednodenních a víkendových výletů do oblíbených destinací v Německu nabízí Porsche Travel Club i několikadenní zájezdy s vozy Porsche do zajímavých částí Evropy.

Fotogalerie

  • Porsche Sport Driving School: široká nabídka aktivit pro rok 2010: fotka 1
  • Porsche Sport Driving School: široká nabídka aktivit pro rok 2010: fotka 2
  • Porsche Sport Driving School: široká nabídka aktivit pro rok 2010: fotka 3
  • Porsche Sport Driving School: široká nabídka aktivit pro rok 2010: fotka 4
  • Porsche Sport Driving School: široká nabídka aktivit pro rok 2010: fotka 5
  • Porsche Sport Driving School: široká nabídka aktivit pro rok 2010: fotka 6


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.