Porsche Panamera: v 9ff už kují pikle

Porsche Panamera: v 9ff už kují pikle: titulní fotka Ve své nejsilnější verzi by měla mít Panamera minimálně 410 kW. Po zásahu lidí z 9ff je tedy možno čekat vše...

Ještě jsme ji neviděli v celé své kráse, u tunerů z 9ff se ovšem již připravuje tuningový kit. Ano, řeč je o novém modelu od Porsche, dlouho očekávané Panameře. Ta se na světových trzích objeví sice nejdříve v polovině příštího roku, již nyní se ale v kuloárech šušká o vpravdě radikální úpravě od 9ff.

Úpravce na svých stránkách zatím pouze zveřejnil tyto rendery, kterými se na sebe snaží lišácky upoutat pozornost. Povedlo se. Tak si alespoň malůvky Panamery prohlédněme a těšme se, co že si to na nás kluci z 9ff připraví. A z čeho budou vycházet? Základní motorizací bude podle našich informací hybridní ústrojí se zážehovým motorem 3,6 FSI o výkonu 213 kW doplněné přídavným elektromotorem s výkonem 147 kW. Porsche nabídne také dva osmiválce o výkonu 257 kW (atmosférická verze) a 410 kW (přeplňovaná verze). V případě, že by konkurence přišla s výkonnějším modelem, mají stuttgartští stále v záloze desetiválec ze supersportu Carrera GT.

Fotogalerie

  • Porsche Panamera: v 9ff už kují pikle: fotka 1
  • Porsche Panamera: v 9ff už kují pikle: fotka 2

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
hmm %Koenigsegg <3 26.09.2008  16:03
Vstoupit do diskuse ›