Porsche Panamera: body kit z Ruska

Porsche Panamera: body kit z Ruska: titulní fotka Zájem tunerů o nejnovějšího koně ze stáje Porsche stoupá a se svou troškou do mlýna přichází i ruská společnost TopCar, která svůj záměr upravit Panameru, prezentovala již před časem prostřednictvím několika skic.

Základem pro úpravu se stalo Porsche Panamera Turbo, jehož přeplňovaný osmiválec o objemu 4,8 litru disponuje výkonem 500 koní (368 kW) a točivým momentem 700 Nm. Tato síla čtyřmístnému vozu stačí k akceleraci z 0 na 100 km/h za 4,2 s a dosažení maximální rychlosti 303 km/h.

Společnost TopCar prozatím zveřejnila pouze podobu své úpravy a skutečnost, že svůj projekt představí na letošní Essen Motor Show 2009, pořádané od 28. listopadu do 6. prosince.

Návštěvníkům této akce zaměřené na tuning se zde odhalí Panamera s výrazným body kitem, na jehož výrobu poslouží především uhlíková vlákna. Porsche dostane přepracované nárazníky, novou kapotu motorového prostoru, nástavce prahů a pevný spoiler na víku zavazadlového prostoru. Součástí paketu jsou i karbonové kryty výdechů za předními koly, difuzor pod zádí a výrazná litá kola.

Pod designem nových dílů je podepsána společnost Cardi. Ta byla založena v roce 1991 a z jejích bran vyjela řada zajímavých automobilových i motocyklových projektů.

Fotogalerie

  • Porsche Panamera: body kit z Ruska: fotka 1
  • Porsche Panamera: body kit z Ruska: fotka 2
  • Porsche Panamera: body kit z Ruska: fotka 3
  • Porsche Panamera: body kit z Ruska: fotka 4
  • Porsche Panamera: body kit z Ruska: fotka 5
  • Porsche Panamera: body kit z Ruska: fotka 6


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
. oz 03.09.2009  13:30
Zo zadu %DOUBLE M 03.09.2009  10:32
Vstoupit do diskuse ›