Porsche: 4 nové výbavové balíčky pro Cayman a Boxster

Porsche: 4 nové výbavové balíčky pro Cayman a Boxster: titulní fotka Porsche dnes podruhé: Boxster a Cayman prý potřebovali malinko oživit a tak na scénu přichází čtyři individualizační balíčky. Ty by měli majitelům ušetřit až třicet procent nákladů ve srovnání s „běžným“ zaškrtáváním příplatkových výbav v seznamu.

Novinku, která má za cíl ozvláštnit nejlevnější model Porsche v nabídce, si probereme pěkně postupně – po jednotlivých variantách.

Začněme například balíčkem „Comfort“. Za svých 61 (Cayman/S) resp. 67 (Boxster/S) tisíc Kč s daní dostanete klimatizaci (huh?), bi-xenonové světlomety s natáčením do zatáček, tempomat, automatické ztmavování vnitřního i vnějších zrcátek, dešťový senzor či (v kombinaci s koženým čalouněním) vyšívaný emblém Porsche na opěrkách hlav. V případě Boxsteru navíc dostanete větrný deflektor.

Druhou nabídkou je balíček „Infotainment“. Jeho cena je pro všechny verze stejná, tedy v přepočtu 80.500,– Kč. Pokud si jej pořídíte, můžete se těšit na Porsche Communication Management (PCM) s navigačním modulem, konektivotou pro iPod a MP3 a špičkový audiosystém Sound Package Plus s Bluetoothem a výkonem 185 resp. 235 (Cayman) Wattů.

No a to už jsme u sad zlepšujících vzhled modelů. Balíček „Design“ za 98 tisíc Kč (to je cena pro Boxster) přináší například černá devatenáctipalcová litá kola, černou dvojitou koncovku výfuků či okna, boční nasávací otvory, prvky v interiéru a ochranné oblouky ve stejné barvě – tedy černé. Na obrázku je tento balíček aplikován i na mého oblíbeného modrého Boxstera a vypadá to opravdu nádherně.

Posledním do party je Design Sport. Pokud tuto položku v ceníku zaškrtnete, váš vůz bude obohacen o aerokit a balíček „Sport“. To vše za 172.000,– Kč pro Boxster a Cayman (k verzím S je to levnější – k Boxsteru S stojí balíček 140 a ke Caymanu S 133 tisíc Kč).

Fotogalerie

  • Porsche: 4 nové výbavové balíčky pro Cayman a Boxster: fotka 1
  • Porsche: 4 nové výbavové balíčky pro Cayman a Boxster: fotka 2
  • Porsche: 4 nové výbavové balíčky pro Cayman a Boxster: fotka 3
  • Porsche: 4 nové výbavové balíčky pro Cayman a Boxster: fotka 4
  • Porsche: 4 nové výbavové balíčky pro Cayman a Boxster: fotka 5
  • Porsche: 4 nové výbavové balíčky pro Cayman a Boxster: fotka 6
  • Porsche: 4 nové výbavové balíčky pro Cayman a Boxster: fotka 7
  • Porsche: 4 nové výbavové balíčky pro Cayman a Boxster: fotka 8


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Joshuawoulp Joshuawoulp 09.11.2017  02:42
Vstoupit do diskuse ›