Porsche Macan S Diesel: 310 koní do Hamannu

Porsche Macan S Diesel: 310 koní do Hamannu: titulní fotka Německý úpravce Hamann se zaměřil na naftový Macan a třílitrový V6 upravil na 228 kW a 680 N.m. Pamatovalo se však i na další drobnosti.

Bez ohledu na to, jak moc vám vrtá hlavou, proč si člověk, jenž si může dovolit Porsche Macan, koupí turbodieselový motor, jako by už neměl na provoz takového vozu, opravdu se tak děje. A protože současně asi nelze předpokládat, že se s Macanem bude jezdit na spotřebu, vyvstává pochopitelně potřeba, mít dotyčného ropáka pokud možno co nejrychlejšího.

V tom případě je Hamann připraven zájemcům udělat pomyšlení. Zvýšil totiž naftovému motoru V6 3.0 výkon o 52 koní a točák o rovných 100 N.m, což znamená, že Macan S Diesel teď může mít „pod zadkem“ 310 koní (228 kW) a 680 N.m. Díky tomu se zlepšilo zrychlení o nezanedbatelných 0,4 s a Macan tak umí stovku pod šest – konkrétně za 5,7 sekundy.

S ohledem na absenci bližších informací se zdá, že k tomu stačilo nové mapování motoru. A když už budete v tom tunění, což takhle pořídit ještě snížené sportovní pružiny a 22" kola Anniversary EVO s pneumatikami Continental Sport Contact 6, aby to pěkně drncalo? V nabídce je také dost podivně působící widebody kit, střešní spoiler a nerezový výfuk Active Sound, jehož hluk lze ovládat aplikací v mobilu. To chceš! $5$

Fotogalerie

  • Porsche Macan S Diesel: 310 koní do Hamannu: fotka 1
  • Porsche Macan S Diesel: 310 koní do Hamannu: fotka 2
  • Porsche Macan S Diesel: 310 koní do Hamannu: fotka 3


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.