Porsche Cayenne Diesel: více síly od SpeedART

Porsche Cayenne Diesel: více síly od SpeedART: titulní fotka Německá tuningová společnost SpeedART se jako další specialista na úpravy strojů značky Porsche pustil do Cayenne Diesel. Pro naftové SUV má připravenu sadu úprav pod označením TITAN DTR 310.

SpeedART se přesně podle svého jména věnuje zvyšování výkonů i estetickým úpravám. Pro turbodiesel o sériovém výkonu 240 koní (176 kW) jsou připraveny tři stupně naladění. První dva mají 280 k (206 kW) a 290 k (213 kW) a jejich dosaženo přeprogramováním řídící jednotky.

Kdo zatouží po ještě vyšším výkonu, ten si může objednat 310 koní (228 kW), kterých je dosaženo za použití většího turbodmychadla. Se zvyšováním výkonu přímo souvisí jedna úprava v interiéru, kterou je ukazatel tlaku turbodmychadla.

Pro Cayenne Diesel je připraven i nový sportovní výfukový systém. U vozu se vzduchovým podvozkem může být použita nová řídící jednotka pro snížení světlé výšky nebo může být namontováno plně stavitelné sportovní odpružení. To je pak doplněno 22palcovými koly s pneumatikami o rozměrech 275 nebo 295/30 ZR22.

K sportovnějšímu vzhledu má dopomoci sada karosářských doplňků, obsahující upravený přední nárazník se spoilerem, nástavce prahů, upravený zadní nárazník a rámečky hlavních světlometů. Pro interiér je připravena bohatý výběr různých čalounění kůží a alcantarou s kontrastním prošíváním.

Fotogalerie

  • Porsche Cayenne Diesel: více síly od SpeedART: fotka 1
  • Porsche Cayenne Diesel: více síly od SpeedART: fotka 2
  • Porsche Cayenne Diesel: více síly od SpeedART: fotka 3
  • Porsche Cayenne Diesel: více síly od SpeedART: fotka 4
  • Porsche Cayenne Diesel: více síly od SpeedART: fotka 5

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
porsche 3.0 TDi Johnny_P 22.08.2009  21:11
Znovu %DOUBLE M 16.08.2009  17:37
Vstoupit do diskuse ›