Porsche 911: Vorsteiner nabízí aerodynamický paket V-GT

Porsche 911: Vorsteiner nabízí aerodynamický paket V-GT: titulní fotka V Kalifornii sídlící společnost Vorsteiner si pro modernizované Porsche 911 připravila aerodynamický paket s názvem V-GT, který je vhodný pro všechny verze kupé i targa kromě ostrých GT3 a Turbo.

Vorsteiner se v případě modernizovaného Porsche 911 zaměřil prakticky jen na úpravy vzhledu a vylepšení aerodynamiky karoserie. Pod značením V-GT se ukrývá sada decentních doplňků.

Na první pohled je téměř přehlédnutelný nový spoiler pod přední nárazník. Tento díl je vyroben z karbonu a podle úpravce má zajistit zvýšení aerodynamického přítlaku na přední nápravu při vyšších rychlostech. Dvojice otvorů v předním spoileru má přivádět chladící vzduch k brzdovým kotoučům.

Pro zadní část Porsche si Vorsteiner připravil lépe identifikovatelnou úpravu v podobě karbonového difuzoru, který je umístěn na spodní část zadního nárazníku.

V nabídce kalifornské tuningové firmy je i nová karbonová střecha, která může ušetřit až 21 kg hmotnosti. Vorsteiner nabízí samozřejmě i nová 19 a 20palcová kola.

Fotogalerie

  • Porsche 911: Vorsteiner nabízí aerodynamický paket V-GT: fotka 1
  • Porsche 911: Vorsteiner nabízí aerodynamický paket V-GT: fotka 2
  • Porsche 911: Vorsteiner nabízí aerodynamický paket V-GT: fotka 3
  • Porsche 911: Vorsteiner nabízí aerodynamický paket V-GT: fotka 4
  • Porsche 911: Vorsteiner nabízí aerodynamický paket V-GT: fotka 5

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.