Porsche 911 Turbo: GTM aero kit od Misha Design

Porsche 911 Turbo: GTM aero kit od Misha Design: titulní fotka V Los Angeles sídlící společnost Misha Design se věnuje navrhování a výrobě body kitů pro stroje značek BMW, Mercedes-Benz a Porsche. Jejím nejnovějším produktem je GTM aero kit pro současné Turbo.

Zakladatelem společnosti je Misha Rade Djordjevic. Ten před lety zahájil svou kariéru úpravce prostřednictvím sady karosářských dílů pro své vlastní Porsche. V roce 2004 rozjel firmu, která se zaměřila na sporťáky s motorem za zadní nápravou. Později se v nabídce objevily i díly pro vozy značek BMW a Mercedes-Benz.

Nejnovější aero kit je určen primárně pro Porsche 911 Turbo, ale může být upraven i pro atmosférické šestiválce řady 997. Vedle agresivnějšího vzhledu mají nové karosářské díly přispět k zvýšení aerodynamického přítlaku ve vyšších rychlostech a v případě předního nárazníku i k lepšímu chlazení předních brzd.

Nové díly vyrobené z plastů a karbonu představují oba nárazníky, nástavce prahů, spoiler nad zadním oknem, přítlačné křídlo na zádi a nová přední kapota. Výsledek osloví nejspíš pouze exhibicionisty, kterým se zalíbí Turbo s karoserií plnou průduchů, zatímco ti ostatní si vystačí s výrazně decentnější sériovou verzí.

Fotogalerie

  • Porsche 911 Turbo: GTM aero kit od Misha Design: fotka 1
  • Porsche 911 Turbo: GTM aero kit od Misha Design: fotka 2
  • Porsche 911 Turbo: GTM aero kit od Misha Design: fotka 3
  • Porsche 911 Turbo: GTM aero kit od Misha Design: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
no teda :))))) laufík 03.08.2010  15:56
Vstoupit do diskuse ›