Porsche 911 Tiffany od RAUH-Welt Begriff (+video)

Porsche 911 Tiffany od RAUH-Welt Begriff (+video): titulní fotka Firma RAUH-Welt Begriff z Japonska je známá svými zběsilými úpravami vozů Porsche, ta nejnovější nese jméno Tiffany.

Akira Nakai se svou firmou pojmenovanou nejprve Rough World věnoval drsným úpravám Toyot AE86, které postupně vyměnil za vzduchem chlazená Porsche 911, s nimiž se změnil i název jeho firmy na RAUH-Welt Begriff.

Hlavní sídlo firmy je stále v Japonsku, ale jeden z mála prorazil Akira Nakai se svými úpravami i za hranice své země a dnes je uznávaným úpravcem Porsche v Evropě i Spojených státech, kde má své zastoupení.

RAUH-Welt Begriff je i přes popularitu a stále se rozrůstající základnu zákazníků stále tak trochu show jednoho muže, jimž je samozřejmě zakladatel Akira Nakai. Ten totiž nesedí někde v teple kanceláře, ale stále nemá problém sednout do letadla a vyrazit za autem svého zákazníka mimo Japonsko.

Jeden z jeho nejnovějších projektů tak vznikl v Hong Kongu u společnosti ReinART Design, kde bylo nejprve odstrojeno Porsche 964, které následně dostalo mátově zelený lak karoserie, aby je následně mohl Akira Nakai zkompletovat se svými díly, které dnes již klasickou devětsetjedenáctku proměnily na agresivně vyhlížející závoďák.

Po dokončení všech úprav dostalo i toto Porsche podle zvyklostí RAUH-Welt Begriff své vlastní jméno a bylo pokřtěno na Tiffany.

Fotogalerie

  • Porsche 911 Tiffany od RAUH-Welt Begriff (+video): fotka 1
  • Porsche 911 Tiffany od RAUH-Welt Begriff (+video): fotka 2
  • Porsche 911 Tiffany od RAUH-Welt Begriff (+video): fotka 3
  • Porsche 911 Tiffany od RAUH-Welt Begriff (+video): fotka 4
  • Porsche 911 Tiffany od RAUH-Welt Begriff (+video): fotka 5

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.