Porsche 911 Carrera 4S: TechArt uvádí nové tuningové doplňky

Porsche 911 Carrera 4S: TechArt uvádí nové tuningové doplňky: titulní fotka TechArt si pro modernizovaná Porsche 911 Carrera 4S a Carrera S připravil několik novinek, které mají zajistit zvýšení výkonu, lepší jízdní vlastnosti, ostřejší vzhled a luxusnější interiér.

Porsche 911 Carrera 4S s pohonem všech kol i model Carrera S s pohonem jen zadní nápravy mají ve své zádi ploché šestiválce o objemu 3,8 litru naladěné na výkon 385 koní (283 kW). TechArt si pro tento motor připravil přeprogramování řídící jednotky a nový výfukový systém. Ten je vyroben z nerezové oceli, má sportovní katalyzátory a elektronicky ovládané ventily, jejichž prostřednictvím je možné měnit zvukový projev vozu. Výsledkem těchto úprav má být zvýšení výkonu na 420 koní (309 kW).

Pro podvozek jsou připraveny tlumiče TechArt Vario a tužší sportovní pružiny. Pro Carrery vybavené systémem PASM jsou připraveny tlumiče Vario Plus. K dispozici je také hydraulický systém, který po stisknutí ovladače v interiéru zvýší světlou výšku přídě o 60 mm a po překročení rychlosti 60 km/h vrátí vůz do původní polohy.

Mnohem více než úpravy pohonné jednotky nebo podvozku jsou ovšem vidět nová litá kola. TechArt nyní nabízí tři druhy s názvy Formula, Formula II a Formula III. Je pouze na majiteli Porsche, která kola si vybere a jestli se rozhodne pro 19 nebo 20 palců.

Od svých sériových příbuzných se u TechArtu upravená Porsche odliší i díky novým karosářským dílům. Upravený přední nárazník s integrovaným spoilerem má zajistit vyšší aerodynamický přítlak na přední nápravu ve vysokých rychlostech. Obtékání vzduchu kolem karoserie mají zlepšit i nové nástavce prahů, spoiler nad zadním oknem a nový spoiler na kapotě motorového prostoru.

Pro interiér si TechArt připravil nové kožené čalounění sedadel, palubní desky, středového tunelu i výplní dveří. Nový je tříramenný sportovní volant s airbagem i hliníkové sportovní pedály.

Fotogalerie

  • Porsche 911 Carrera 4S: TechArt uvádí nové tuningové doplňky: fotka 1
  • Porsche 911 Carrera 4S: TechArt uvádí nové tuningové doplňky: fotka 2
  • Porsche 911 Carrera 4S: TechArt uvádí nové tuningové doplňky: fotka 3
  • Porsche 911 Carrera 4S: TechArt uvádí nové tuningové doplňky: fotka 4
  • Porsche 911 Carrera 4S: TechArt uvádí nové tuningové doplňky: fotka 5
  • Porsche 911 Carrera 4S: TechArt uvádí nové tuningové doplňky: fotka 6
  • Porsche 911 Carrera 4S: TechArt uvádí nové tuningové doplňky: fotka 7

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.