Porsche 911 Cabrio: Agresivní bodykit od Caractere Exclusive

Porsche 911 Cabrio: Agresivní bodykit od Caractere Exclusive: titulní fotka Úpravců Porsche existuje po celém světě celá řada. Jedním z nich je i belgická firma Caractere, která nově nabízí úpravu aktuální řady 911.

Značku Caractere jako tunera vozů Volkswagen a Audi založil Belgičan Alain Hubard již před dvěma dekádami. Divize Caractere Exclusive měla premiéru předloni a věnuje se výhradně úpravám vozů Porsche. Nedávno představila bodykit pro modernizovanou Panameru, nyní je na řadě 911 aktuální generace 991. Navíc se jedná o otevřenou verzi, byť pro kupé je v nabídce též.

Firma z ardenského Werbomontu připravila pro devětsetjedenáctku s plátěnou střechou celou sadu dílů z polyuretanu. Ty se vyrábějí procesem reakčního vstřikování. Legenda od Porsche s nimi získá ještě agresivnější vzhled. Přibyly nasávací otvory pod víkem zavazadelníku vpředu, nové jsou i ty v předním nárazníku. Mřížky ale zůstaly sériové. Podobnými modifikacemi prošla rovněž záď, byť tam nejsou změny tak markantní. Tedy až na jednu věc – a tou je mohutné křídlo s třetím brzdovým světlem. Střed nárazníku je pak lakován stříbrnou barvou stejně jako difuzor, který zůstal z výroby.

Nesmíme zapomenout na boky, které se výrazně rozšířily díky nástavcům, chladicí žebra za dveřmi v sériových modelech taktéž nenajdeme. Auto jezdí na nádherných třídílných kolech s pěticí dvojitých paprsků. Ráfky Graphite CW2 mohou mít průměr 20 a 21 palců. U Caractere Exclusive důsledně odstraňují všechna loga Porsche a místo nich dávají do klasického štítu svoje. Nese je také čtveřice chromovaných koncovek výfuku

Pokud by zákazník chtěl posílit i výkon svého miláčka z Zuffenhausenu, musí jinam. Caractere Exclusive jsou však schopni vizuálně vyšperkovat jak základní model, tak i výkonnější S, oba se zadním pohonem. O čtyřkolce se ani na jejich webu nemluví, stejně jako o verzích Turbo a Turbo S. Připomeňme, že Carrera má vzadu umístěný plochý šestiválec 3,44 l s výkonem 350 koní, esko jich dává ještě o padesátku více, také díky většímu objemu 3,8 l.

Fotogalerie

 • Porsche 911 Cabrio: Agresivní bodykit od Caractere Exclusive: fotka 1
 • Porsche 911 Cabrio: Agresivní bodykit od Caractere Exclusive: fotka 2
 • Porsche 911 Cabrio: Agresivní bodykit od Caractere Exclusive: fotka 3
 • Porsche 911 Cabrio: Agresivní bodykit od Caractere Exclusive: fotka 4
 • Porsche 911 Cabrio: Agresivní bodykit od Caractere Exclusive: fotka 5
 • Porsche 911 Cabrio: Agresivní bodykit od Caractere Exclusive: fotka 6
 • Porsche 911 Cabrio: Agresivní bodykit od Caractere Exclusive: fotka 7
 • Porsche 911 Cabrio: Agresivní bodykit od Caractere Exclusive: fotka 8
 • Porsche 911 Cabrio: Agresivní bodykit od Caractere Exclusive: fotka 9
 • Porsche 911 Cabrio: Agresivní bodykit od Caractere Exclusive: fotka 10
 • Porsche 911 Cabrio: Agresivní bodykit od Caractere Exclusive: fotka 11

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.